Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 1+kk
(516 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuLevická, Ružinov - Nivy, Bratislavský kraj
- Jednopokojový
- 30 m²
Vybaveno • Sklep 10 m²
450 € + 150 €(15 € / m²)
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Hloubětín
- 1+kk
- 35 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
16 490 Kč(471 Kč / m²)
Pronájem bytuRochovská, Praha - Hloubětín
- 1+kk
- 29 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
11 990 Kč(413 Kč / m²)
Pronájem bytuHornoměcholupská, Praha - Horní Měcholupy
- 1+kk
- 34 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 4 m²
18 000 Kč + 4 300 Kč(529 Kč / m²)
Pronájem bytuNad Výšinkou, Praha - Smíchov
- 1+kk
- 64 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno
17 990 Kč(281 Kč / m²)
Pronájem bytuPřáslavice - Přáslavice u Olomouce, Olomoucký kraj
- 1+kk
- 25 m²
MHD 8 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Terasa 4,1 m²
9 000 Kč + 3 000 Kč(360 Kč / m²)
Pronájem bytuModrého, Praha - Hloubětín
- 1+kk
- 34 m²
MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
21 990 Kč(647 Kč / m²)
Pronájem bytuVáclavská, Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 20 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
15 900 Kč + 4 420 Kč(795 Kč / m²)
Pronájem bytuOktábcových, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 32 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
17 990 Kč(562 Kč / m²)
Pronájem bytuHorňátecká, Praha - Kobylisy
- 1+kk
- 32 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
17 490 Kč(547 Kč / m²)