Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Ověření bezdlužnosti nájemceOvěření bezdlužnosti nájemceOvěření bezdlužnosti nájemce

Ověření bezdlužnosti nájemce

Předejděte problémům s neplatiči! Ověřte si je u nás.

Prověření v 6 registrech
Ověření již za 129 Kč / osoba
Výsledek získáte ihned

Co s ověřením získáte?

1.

Okamžité informace o zájemci

Základní údaje online ověřujeme v Centrální evidenci exekucí, Insolvenčním rejstříku a Rejstříku hledaných osob ČR.

2.

Spolehlivější nájemce

Zjistíte, jestli zájemce o váš byt není v exekuci nebo insolvenci. Podle IČ nebo DIČ můžete prověřit i právnickou osobu/OSVČ jako spolehlivého plátce DPH.

3.

Online report v PDF

Výsledek ověření bezdlužnosti uvidíte ihned a budete ho mít k dispozici i ke stažení ve formátu PDF. Ukázkový report najdete zde.

Chcete se vyhnout nesolventním zájemcům?

Ověření osoby můžete získat ihned a online, z pohodlí vašeho domova.

Občas se nás ptáte

Pro ověření zájemce budete potřebovat znát minimálně jméno, příjmení, rodné číslo a adresu trvalého bydliště zájemce. Na základě IČ a DIČ lze ověřit i právnickou osobu.
Formulář pro ověření najdete po zakoupení služby v sekci Moje služby ve vašem profilu. Výsledek ověření bezdlužnosti uvidíte ihned a budete ho mít k dispozici i ke stažení ve formátu PDF.
Ano, jedno ověření (své) bezdlužnosti vám může zájemce doložit přímo ve svém Premium profilu, kterého je součástí. Pokud Premium profil vlastní, stačí, když ho požádáte o to, aby si ověření vytvořil a jeho výsledek vám poslal v PDF. V případě bezproblémového výsledku u profilu zájemce také uvidíte příznak „Ověřený zájemce“. Případné spolubydlící si ale budete muset ověřit vy sami.
Ano, můžete. V případě, že potřebujete ověřit další osoby, zakupte si prosím další balíček s ověřením.
Ano, naše ověření si můžete zakoupit i když jste zájemce a chcete si být jistí, že jednáte se solidním majitelem. Postup je úplně stejný, jako když ověření kupuje majitel, což je u nás častějším případem.
Bezdlužnost cizince umíme ověřit jenom v případě, že je vlastníkem českého nebo slovenského rodného čísla.
Ověření probíhá v Centrální evidenci exekucí, Insolvenčním rejstříku, Rejstříku hledaných osob ČR. Dále kontrolujeme Spolehlivost plátce DPH, Platnost dokladu totožnosti a zda není adresa bydliště na městském úřadě.