Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 1+kk
(517 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytu5. května, Praha - Nusle
- 1+kk
- 25 m²
Částečně vybaveno • Lodžie 2 m²
13 950 Kč + 4 250 Kč(558 Kč / m²)
Pronájem bytuRadlická, Praha - Smíchov
- 1+kk
- 28 m²
Částečně vybaveno • Parkování
16 000 Kč + 2 700 Kč(571 Kč / m²)
Pronájem bytuKurta Konráda, Praha - Libeň
- 1+kk
- 42 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 3 m²
17 000 Kč + 2 500 Kč(405 Kč / m²)
Pronájem bytuZeleného, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 22 m²
Vybaveno
11 000 Kč + 2 200 Kč(500 Kč / m²)
Pronájem bytuNurmiho, Praha - Hostivař
- 1+kk
- 33 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Balkón 4 m²
18 700 Kč + 3 250 Kč(567 Kč / m²)
Pronájem bytuU Zátiší, Praha - Hodkovičky
- 1+kk
- 49 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
21 300 Kč + 4 400 Kč(435 Kč / m²)
Pronájem bytuNovovysočanská, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 54 m²
MHD do minuty pěšky • Vybaveno • Garáž • Balkón 4 m²
21 000 Kč + 4 000 Kč(389 Kč / m²)
Pronájem bytuWiedermannova, Praha - Stodůlky
- 1+kk
- 38 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno
19 990 Kč(526 Kč / m²)
Pronájem bytuJana Palacha, Pardubice - Pardubice, Pardubický kraj
- 1+kk
- 38 m²
Výtah
10 000 Kč + 4 500 Kč(263 Kč / m²)
Pronájem bytuČeskomoravská, Praha - Libeň
- 1+kk
- 33 m²
MHD do minuty pěšky • Vybaveno
17 000 Kč(515 Kč / m²)
Pronájem bytuČeskobrodská, Praha - Hostavice
- 1+kk
- 36 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
16 900 Kč(469 Kč / m²)