Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 1+kk
(517 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuNuselská, Praha - Michle
- 1+kk
- 43 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
15 500 Kč(360 Kč / m²)
Pronájem bytuMilíčova, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 29 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno
18 500 Kč(638 Kč / m²)
Pronájem bytuNa Cikánce, Praha - Radotín
- 1+kk
- 26 m²
Vybaveno • Parkování
15 000 Kč + 2 900 Kč(577 Kč / m²)
Pronájem bytuStočesova, Praha - Ruzyně
- 1+kk
- 26 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno
15 490 Kč(596 Kč / m²)
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 36 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
18 990 Kč(528 Kč / m²)
Pronájem bytuTittelsstr. 68a, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 1+kk
- 27 m²
MHD 6 minut pěšky • Parkování
420 € + 100 €(16 € / m²)
Pronájem bytuOldřichova, Praha - Nusle
- 1+kk
- 25 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno
16 000 Kč + 3 200 Kč(640 Kč / m²)
Pronájem bytuKošická, Praha - Vršovice
- 1+kk
- 25 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 2 m² • Terasa 9 m²
16 900 Kč + 3 500 Kč(676 Kč / m²)
Pronájem bytuKbelská, Praha - Hloubětín
- 1+kk
- 30 m²
Parkování • Balkón 5 m²
18 000 Kč + 4 200 Kč(600 Kč / m²)
Pronájem bytuJižní, Brno - Horní Heršpice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 35 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Terasa 39 m²
17 990 Kč + 3 000 Kč(514 Kč / m²)
Pronájem bytuNádražní, Líbeznice - Líbeznice, Středočeský kraj
- 1+kk
- 30 m²
Částečně vybaveno • Parkování
12 400 Kč + 3 500 Kč(413 Kč / m²)