Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Jihomoravský kraj • okres Brno-město • Brno • 1+kk
(69 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuČervený kopec, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 36 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 10 m²
17 000 Kč + 2 900 Kč(472 Kč / m²)
Pronájem bytuCejl, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 30 m²
Vybaveno • Výtah
19 990 Kč(666 Kč / m²)
Pronájem bytuSpolková, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 23 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
15 990 Kč + 2 000 Kč(695 Kč / m²)
Pronájem bytuMikšíčkova, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 21 m²
13 500 Kč + 2 000 Kč(643 Kč / m²)
Pronájem bytuVídeňská, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 35 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah
14 000 Kč + 3 051 Kč(400 Kč / m²)
Pronájem bytuRušná, Brno - Bosonohy, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 37 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
12 000 Kč + 3 000 Kč(324 Kč / m²)
Pronájem bytuHalasovo náměstí, Brno - Lesná, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 24 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
13 000 Kč + 3 200 Kč(542 Kč / m²)
Pronájem bytuBratislavská, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 32 m²
MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 6,1 m² • Sklep 2,4 m²
15 500 Kč + 3 500 Kč(484 Kč / m²)
Pronájem bytuU Leskavy, Brno - Starý Lískovec, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 48 m²
Částečně vybaveno • Parkování
18 000 Kč + 4 500 Kč(375 Kč / m²)
Pronájem bytuHavláskova, Brno - Jehnice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 33 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
13 000 Kč + 2 500 Kč(394 Kč / m²)
Pronájem bytuKoliště, Brno - Trnitá, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 35 m²
Částečně vybaveno • Balkón 2 m² • Sklep 4 m²
16 500 Kč + 3 400 Kč(471 Kč / m²)
Pronájem bytuStudentská, Brno - Bohunice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 34 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m²
18 250 Kč + 3 300 Kč(537 Kč / m²)
Pronájem bytuHybešova, Brno - Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 17 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
15 900 Kč + 4 420 Kč(935 Kč / m²)
Pronájem bytuVáclavská, Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 19 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
15 900 Kč + 4 420 Kč(837 Kč / m²)