Pronájem bytuGrégrova, Kolín - Kolín, Středočeský kraj
- 3+kk
- 83 m²
Výtah • Balkón 2 m² • Sklep 1,5 m²
19 500 Kč + 5 200 Kč(235 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(4 nemovitosti)
Výtah • Balkón 2 m² • Sklep 1,5 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 4 m² • Sklep 6 m²
MHD 2 minuty pěšky
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 5 m²
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.