Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha
(1 389 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuJana Želivského, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 50 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
23 000 Kč + 5 290 Kč(460 Kč / m²)
Pronájem bytuOlštýnská, Praha - Troja
- 2+kk
- 38 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah
16 000 Kč + 5 149 Kč(421 Kč / m²)
Pronájem bytuPlzeňská, Praha - Smíchov
- 117 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
56 672 € + 10 001 €(484 € / m²)
Pronájem bytuTomkova, Praha - Smíchov
- 1+1
- 63 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 8 m²
21 000 Kč + 3 500 Kč(333 Kč / m²)
Pronájem bytuJanderova, Praha - Malešice
- 2+1
- 59 m²
Vybaveno • Parkování
23 000 Kč + 4 150 Kč(390 Kč / m²)
Pronájem bytuKlapkova, Praha - Kobylisy
- 3+kk
- 74 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m²
24 000 Kč + 6 500 Kč(324 Kč / m²)
Pronájem bytuHodonínská, Praha - Michle
- 2+kk
- 55 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5 m² • Sklep 6,1 m²
30 000 Kč + 7 000 Kč(545 Kč / m²)
Pronájem bytuParléřova, Praha - Střešovice
- 2+kk
- 40 m²
Částečně vybaveno
19 900 Kč + 3 250 Kč(498 Kč / m²)
Pronájem bytuRezlerova, Praha - Petrovice
- 2+kk
- 43 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²
17 000 Kč + 6 000 Kč(395 Kč / m²)
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Hloubětín
- 2+kk
- 56 m²
Vybaveno • Výtah
29 000 Kč + 6 000 Kč(518 Kč / m²)
Pronájem bytuGerstelova, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 33 m²
MHD 1 minuta pěšky
19 900 Kč + 3 021 Kč(603 Kč / m²)
Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 58 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 3 m²
28 500 Kč + 4 700 Kč(491 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.