Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • 1+1
(58 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuNa Rokytce, Praha - Libeň
- 1+1
- 42 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2 m²
21 000 Kč + 3 637 Kč(500 Kč / m²)
Pronájem bytuHurbanova, Praha - Krč
- 1+1
- 37 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²
19 000 Kč + 4 000 Kč(514 Kč / m²)
Pronájem bytuStroupežnického, Praha - Smíchov
- 1+1
- 47 m²
MHD do minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
22 900 Kč + 3 950 Kč(487 Kč / m²)
Pronájem bytuPuškinovo náměstí, Praha - Bubeneč
- 1+1
- 40 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
20 000 Kč + 5 000 Kč(500 Kč / m²)
Pronájem bytuMošnova, Praha - Smíchov
- 1+1
- 45 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Terasa 7 m²
16 990 Kč + 2 990 Kč(378 Kč / m²)
Pronájem bytuV Zálomu, Praha - Nusle
- 1+1
- 43 m²
Parkování • Lodžie 3 m²
23 000 Kč + 7 000 Kč(535 Kč / m²)
Pronájem bytuRuská, Praha - Vršovice
- 1+1
- 41 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno
18 490 Kč(451 Kč / m²)
Pronájem bytuNad Koulkou, Praha - Smíchov
- 1+1
- 30 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
14 000 Kč + 1 000 Kč(467 Kč / m²)
Pronájem bytuHollarovo náměstí, Praha - Vinohrady
- 1+1
- 46 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 2 m²
19 000 Kč + 6 650 Kč(413 Kč / m²)