Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha3+1

(80 nemovitostí)

O2Advertisement

Pronájem bytuNa Šutce, Praha - Troja

• 3+1
  • 70 m²

Vybaveno • Garáž • Balkón 3 m² • Sklep 3 m²

28 000 Kč + 6 100 Kč(400 Kč / m²)

Pronájem bytuHekrova, Praha - Háje

• 3+1
  • 90 m²

MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Lodžie 6 m²

24 000 Kč + 6 000 Kč(267 Kč / m²)

Pronájem bytuPražského, Praha - Hlubočepy

• 3+1
  • 63 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 3,2 m² • Sklep 1,7 m²

23 000 Kč + 7 350 Kč(365 Kč / m²)