Pronájem garážePoděbradská, Praha - Vysočany
- 14 m²
MHD 3 minuty pěšky • Garáž • Sklep 3,4 m²
2 490 Kč(178 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(80 nemovitostí)
MHD 3 minuty pěšky • Garáž • Sklep 3,4 m²
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.