Zobrazit mapu
Kanceláře k pronájmu • Praha • okres Hlavní město Praha
(65 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem kancelářeNa Slatince, Praha - Záběhlice
- 1+kk
- 27 m²
MHD 1 minuta pěšky
5 490 Kč + 3 200 Kč(203 Kč / m²)
Pronájem kancelářePlkovská, Praha - Horní Počernice
- 35 m²
Vybaveno • Parkování
12 000 Kč + 3 000 Kč(343 Kč / m²)
Pronájem kancelářeKarmelitská, Praha - Malá Strana
- 28 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování
11 398 Kč + 4 332 Kč(407 Kč / m²)
Pronájem kancelářeMilady Horákové, Praha - Bubeneč
- Ostatní
- 51 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
21 400 Kč + 5 100 Kč(420 Kč / m²)
Pronájem kancelářeBohdanečská, Praha - Vinoř
- 3+kk
- 173 m²
Částečně vybaveno
24 000 Kč + 4 000 Kč(139 Kč / m²)
Pronájem kancelářeŽitná, Praha - Nové Město
- 167 m²
Novostavba • Částečně vybaveno
42 000 Kč + 10 598 Kč(251 Kč / m²)
Pronájem kancelářeŽitná, Praha - Nové Město
- 237 m²
Novostavba • Výtah
49 870 Kč + 33 247 Kč(210 Kč / m²)
Pronájem kancelářeVoctářova, Praha - Libeň
- 117 m²
Částečně vybaveno • Parkování
32 760 Kč + 12 000 Kč(280 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.