Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Úvod pro majiteleÚvod pro majiteleÚvod pro majitele

Snadno a bezpečně

Nabídněte svou nemovitost ostatním

S námi máte na výběr. Nemovitost můžete prodat nebo pronajmout sami, nebo vám s tím rádi pomůžeme.

Pojďme na to

S Bezrealitky se vám otevírají nové možnosti

Prodejte či pronajímejte moderně

Inzerujte po vlastní ose

Celý proces prodeje či pronájmu můžete vyřešit kompletně po vlastní ose skrz naši platformu. Inzerát vytvoříte během 10 minut, zvolíte inzertní balíček a pak již jen vybíráte vhodného zájemce. V průběhu prodeje vám v našem Centru služeb nabízíme užitečné doplňkové služby - např. Kompletní advokátní služby či Nájemní smlouvu od prověřeného advokáta.

Nechte to na nás

Pokud nemáte čas nebo jste v situaci, kdy se vám pomocná ruka v oblasti realit hodí, rádi vám pomůžeme. Pro rychlý a výhodný prodej můžete využít službu Prodej Komfort. K pohodlnému pronájmu vaší nemovitosti vám pomůže naše služba Tvůj Správce.

Pomůžeme vám s velkými věcmi

Prodej domu či bytu je velké sousto. Nejste na to sami.

Služba je zdarma. Zjistěte více.

Chcete pravidelný příjem bez starostí? Nechte to na nás.

Budeme váš nájemce.

… i s těmi menšími

Nabízíme vám toho ale mnohem více.

Objevte naše služby

Jste již připraveni vložit svůj první inzerát?

Krok po kroku vás povedeme, aby váš inzerát obsahoval vše, co potencionální zájemce chce vědět.

Vložení inzerátu

Kdybych věděla, že se službou Komfort mohu prodat dům zadarmo a o vše bude postaráno, tak by to byla moje první volba.

Lenka Slováková

Projektová manažerka

Chtěla bych poděkovat nejen portálu Bezrealitky, ale hlavně panu advokátovi, který s portálem spolupracuje v poskytováním právního servisu při prodeji nemovitostí. Pracuje rychle a díky této službě jsem prodala již druhý byt.

Paní Mikešová

Spokojená zákaznice

1 / 0

Občas se nás ptáte

S Bezrealitky máte na výběr. Celý proces prodeje můžete vyřešit kompletně po vlastní ose skrz naši platformu. Využijte službu “Inzerce”. V průběhu prodeje vám v našem Centru služeb nabízíme užitečné doplňkové služby - např. Kompletní advokátní služby.

Pokud nemáte čas nebo jste v situaci, kdy se pomocná ruka při prodeji nemovitosti může hodit, využijte zdarma službu Prodej Komfort.
S Bezrealitky máte na výběr. Celý proces prodeje můžete vyřešit kompletně po vlastní ose skrz naši platformu. Využijte službu “Inzerce”. V průběhu prodeje vám v našem Centru služeb nabízíme užitečné doplňkové služby - např. Nájemní smlouvu od prověřeného advokáta nebo Ověření bezdlužnosti nájemce.

Pokud si na pronájem vaší nemovitosti netroufáte nebo nemáte čas, rádi vám s tím pomůžeme! V případě, že vlastníte byt v Praze a okolí, je pro vás vhodná služba Tvůj Správce, kdy pro vás zajistíme kompletní správu vašeho bytu a garantujeme nájemné i v době krize.
Ano, inzerce na Bezrealitky je zpoplatněná. Jako jeden z největších specializovaných realitních portálů nabízíme majitelům nejenom prostor k inzerci, ale i obsáhlou základnu zájemců o bydlení. Díky kontinuálnímu vývoji platformy můžeme poskytnout moderní a intuitivní prostředí pro správu inzerátů, komunikační platformu pro interakci se zájemci, množství doplňkových služeb pro snadný prodej či pronájem a mnoho dalšího. V případě nesnází se můžete obrátit na naše klientské centrum, které vám rádo pomůže.