Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Úvod pro zákazníkyÚvod pro zákazníkyÚvod pro zákazníky

Rychle a výhodně

Najděte vysněnou nemovitost

Na Bezrealitky můžete reagovat na unikátní inzeráty na prodej či pronájem a jednat přímo s majiteli přes naši komunikační platformu

Vyhledat nabídky

Od nového bydlení vás dělí 4 kroky

1. Najděte nemovitost

K nalezení vaší vysněné nemovitosti použijte vyhledávácí formulář a filtry, jako např. cena, vybavení, lokalita a další. Vyhovující nabídky si můžete přidat do seznamu Oblíbených. A pokud nabídek nemáte dost, vytvořte si Hlídacího psa, který vám už nové nabídky pohlídá.

2. Domluvte si prohlídku

Máte-li vybranou nemovitost, můžete kontaktovat majitele. Budete k tomu potřebovat registraci a v případě reakce na pronájem i náš Premium profil. Pak už vám nic nebrání domluvit si termín prohlídky a prozkoumat nemovitost osobně.
Najdi

3. Podepište smlouvu

Prohlídka proběhla a vy máte zájem? Skvělé! Pokud potřebujete vyřešit finance, rádi vám pomůžeme s Hypotékou. Pokud jdete do pronájmu, můžete požádat majitele, aby vám nemovitost zarezervoval a připravil pro vás Nájemní smlouvu. Podepsat ji můžete i online.

4. Můžete se stěhovat

Vyřešili jste právní záležitosti? Výborně! Po předání nemovitosti je čas si převést energie na sebe. V rámci pronájmu samozřejmě jen v případě, že se tak domluvíte s majitelem. A dívali jste se už, jakou rychlost internetu můžete mít v dané oblasti?

Jste připraveni najít svou nemovitost?

Proč s Bezrealitky?


Uspoříte mnoho peněz

Provize za pronájem bytu v Praze je průměrně 19000,- Kč. Abychom vám pomohli najít bydlení levněji, nabízíme Premium profil s mnoha výhodami pouze za 799,- Kč. Vy tak můžete okamžitě reagovat na všechny inzeráty bez provize.

Komunikujete s přímými majiteli

Vzhledem k tomu, že na Bezrealitky jednáte s přímými majiteli, komunikace je rychlejší, konkrétnější, a navíc nehradíte provizi realitní kanceláři.

Reagujete na unikátní inzeráty

Na Bezrealitky najdete unikátní inzeráty bez provize a přímo od majitelů, díky čemuž se nabídka na Bezrealitky výrazně liší od jiných inzertních portálů.

Nápověda

S čím vám ještě pomůžeme

Dostaneme vás jako první k právě přidaným inzerátům.

Kupní smlouvu i vklad do katastru vyřídíme za vás.

Nápověda

Přepis energií vyřídíte online, bez papíru, bez telefonu.

Přistupoval jsem ke službě s opatrností, ale jsem příjemně překvapen. Perfektní, rychlé bez průtahů, naprosto férové a rychlé jednání. Službu doporučuji.

Vojtěch

Spokojený zájemce

1 / 0

Občas se nás ptáte

Majitele lze zkontaktovat jen s registrací a zakoupeným Premium profilem. Premium profil má spoustu výhod díky kterým najdete nemovitost rychleji.
Majitel má 3 dny na reakci na zprávy od zájemců. Pokud se vám majitel po uplynutí této lhůty stále neozývá, nahlaste nám to prostřednictvím tlačítka v konverzaci s majitelem “Nahlásit uživatele”. My zprávu majiteli připomeneme.
Takové inzeráty nám můžete na e-mail info@bezrealitky.cz nahlásit a my inzerát a vlastnictví ověříme.