Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Tvůj Správce

Garantujeme vždy 100 % nájmu a technický stav bytu.

Jsme poctivý nájemník, který vám dá JISTOTU. Postaráme se o váš byt, najdeme spolehlivého podnájemníka, garantujeme vám nájem každý měsíc.

Co děláme za vás?

Staráme se o váš byt a garantujeme:

 • garance měsíčního nájmu
 • garance plateb za služby
 • garance technického stavu bytu
 • garance pojištění podnájemníka
 • pravidelné kontroly bytu
 • převod energií
 • vyřízení pojistných událostí
 • vyúčtování služeb

Najdeme spolehlivého podnájemníka:

 • správně stanovíme nájem
 • vytvoříme kvalitní fotky
 • vystavíme inzerát
 • komunikujeme se zájemci
 • zrealizujeme prohlídky
 • prověříme podnájemníka

Mohu si JISTOTU od Tvůj Správce dovolit?


Ano. Díky našemu modelu je Tvůj Správce dostupný opravdu pro všechny.

JISTOTA stojí jen 12 % z měsíčního tržního nájmu. Naši zkušení specialisté dokážou v 95 % případů pronajmout byt za vyšší nájemné než běžní vlastníci.

Jak to probíhá?

Prohlédneme byt a spočítáme nájemné

Vy nás provedete bytem, my Vám detailně představíme naše služby a zodpovíme všechny dotazy. Připravíme cenovou nabídku a postaráme se o veškerou smluvní dokumentaci.

Připravíme inzerci

Přípravu inzerce bereme kompletně na sebe. Byt nafotí profesionální fotograf, popis nabídky napíše zkušený copywriter. Inzerci zveřejní na vhodné platformě zase naši specialisté.

Najdeme spolehlivého podnájemníka

Začneme inzerovat, komunikovat se zájemci, absolvovat prohlídky, prověřovat zájemce. Potévybereme spolehlivého podnájemníka (bez exekucí, se stabilními příjmy a dobrými referencemi)

Poctivě se staráme o Váš byt

Provádíme pravidelné kontroly a drobné i větší opravy. Garantujeme nájemné a služby včas a v plné výši. Průběžně navyšujeme nájemné s ohledem na trh.

Chcete mít Maximální garanci nájmu i při neobsazení bytu?

Chcete mít 100% garanci nájmu?

Podnájemník se odstěhoval a Váš byt je prázdný? S variantou služby Maximální garance Vás to trápit nemusí. Své peníze dostanete vždy v plné výši. Za Maximální garanci platíte jen 20 % z tržního nájmu.

Podnájemník předal byt v nevyhovujícím stavu? I v tomto případě je to jen náš problém, protože jsme se zavázali k technickému stavu bytu. Po vyplnění nezávislé poptávky Vám naši poradci pomohou s výběrem nejvhodnější varianty služby.

Kdo může Garanci nájmu využít?


Do programu se může zapojit jakýkoli majitel, který vlastní byt na pronájem v Praze, Brně, Pardubicích a Hradci Králové.

Občas se nás ptáte

Narozdíl od realitní kanceláře vám nejen byt nafotíme, vyinzerujeme a najdeme toho správného nájemníka, ale i se o nájemníka staráme po celou dobu pronájmu vašeho bytu. Díky tomu vám odpadají opravdu veškeré starosti s realizací pronájmu.

Nájemníka po osobním setkání vždy prověříme v dostupných registrech a zároveň při jeho výběru přihlížíme k přání majitele bytu a charakteru bytu.

Chceme být spravedliví k majitelům menších bytů, které se pronajímají levněji a fixní výše poplatku by pro ně nebyla výhodná. U větších bytů zase rostou přímo úměrně náklady na správu. Ve větších bytech žije zpravidla vyšší počet lidí a vyšší je i procento případných dotazů či technických problémů.

Na nájemníka si posvítíme. Pokud dojde k prodlení s úhradou nájmu, třeba i o jediný den, tak jsou nájemníkovi emailem i sms zaslány automaticky upomínky a následně jej kontaktujeme telefonicky. Ze zkušenosti víme, že díky našemu včasnému upozornění dochází obratem k úhradě nájmu.

Ano, na vaši nebo nájemníkovu žádost provedeme potřebné opravy ve vašem bytě. Nejprve vám pošleme podrobnou cenovou nabídku a po jejím schválení se pustíme do práce. Poradíme si s drobnými i větším opravami bytu. Pro tyto účely máme své vlastní techniky a zároveň spolupracujeme s odborníky z řad externích dodavatelů.

Každého nájemníka při nastěhování automaticky pojišťujeme na odpovědnosti za způsobenou škodu.

Ano, v rámci našich dalších služeb Jistota a 100% Garance jsme schopni garantovat úhradu měsíčního nájemného majiteli u obsazeného i neobsazeného bytu.

Z mého pohledu, jako majitele pronajímané nemovitosti, absolutně profesionální, rychlý a excelentní servis, bezproblémoví nájemníci, včasné platby, výborná spolupráce. Doporučuji.

Karel H.

Majitel bytu

Se službami jsem spokojen, i když spolupracujeme jen krátce. Peníze za nájem chodí včas. Jelikož nejsem z Prahy, tak mi díky tomu skončily starosti okolo pronájmu. Mají moji důvěru a svěřuji jim další svůj byt. Doporučuji všem, kdo se nechtějí dál zabývat hledáním vhodných nájemníků a chtějí si užívat volného času jiným způsobem než mít starosti s nájemníky.

Jaroslav K.

Majitel bytu

Má rodina vlastní několik bytů v Praze, a proto jsme vyhledali pomoc od firmy Tvůjspravce s.r.o. S jejich službami jsme nadmíru spokojeni. 10/10

Josef P.

Majitel bytu

1 / 0