Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Tvůj Správce

Postaráme se vám o byt, nájemníka i finance.

Nejenom veškeré starosti s hledáním spolehlivého nájemníka a vyřízením právních náležitostí bereme na sebe.

Co děláme za vás?

Najdeme spolehlivého nájemníka:

 • správně stanovíme nájem
 • vytvoříme kvalitní fotky
 • vystavíme inzerát
 • komunikujeme se zájemci
 • zrealizujeme prohlídky
 • prověříme nájemce

Řešíme smlouvy a problémy se správou bytu:

 • vyřešíme smlouvu
 • převod energií
 • drobné opravy v bytě na vyžádání
 • pomůžeme s technickým předáním bytu
 • vyúčtování služeb
 • pojištění nájemníka na odpovědnost za škody
 • řešíme neplatiče

Mohu si program Tvůj správce dovolit?


Ano. Díky našemu unikátnímu modelu je Tvůj Správce dostupný opravdu pro všechny.

Tvůj Správce stojí jen 5 % z měsíčního tržního nájmu. Naši zkušení specialisté dokážou v 95 % případů pronajmout byt za vyšší nájemné než běžní vlastníci.

Jak to probíhá?

Provedete nás bytem

Setkáme se v bytě, který chcete pronajmout? Vysvětlíme vám službu Tvůj Správce a vymyslíme, jak byt pronajmout za co nejvyšší nájemné.

Připravíme inzerci

Veškeré starosti a práce s inzercí přechází na nás. Byt nafotí profesionální fotograf, popis napíše zkušený copywriter. Inzerci zveřejní na vhodné platformě zase naši specialisté.

Najdeme nájemníka

Začneme inzerovat, komunikovat se zájemci, absolvovat prohlídky, prověřovat zájemce… Poté vám představíme výběr nejvhodnějších nájemníků.

Podpis smlouvy a převzetí bytu

Jakmile se domluvíme na veškerých náležitostech a podrobnostech, sepíšeme spolu zprostředkovatelskou smlouvu a zajistíme také pojištění nájemníka. Byt od této doby přebírá do správy Tvůj Správce.

Chcete mít 100% garanci nájmu?

Chcete mít 100% garanci nájmu?

Nájemník neplatí nebo se odstěhoval? S variantou služby 100% garance je to jen náš problém. Vy své peníze dostanete vždy v plné výši. Za 100% jistotu platíte jen 20 % z tržního nájmu.

Nájemník předal byt v nevyhovujícím stavu? I v tomto případě je to jen náš problém, protože jsme se zavázali k technickému stavu bytu. Po vyplnění nezávislé poptávky vám naši poradci pomohou s výběrem nejvhodnější varianty služby.

Kdo může Tvůj Správce využít?


Do programu se může zapojit jakýkoli majitel, který vlastní byt na pronájem v Praze, Brně, Pardubicích a Hradci Králové.

Občas se nás ptáte

Narozdíl od realitní kanceláře vám nejen byt nafotíme, vyinzerujeme a najdeme toho správného nájemníka, ale i se o nájemníka staráme po celou dobu pronájmu vašeho bytu. Díky tomu vám odpadají opravdu veškeré starosti s realizací pronájmu.

Nájemníka po osobním setkání vždy prověříme v dostupných registrech a zároveň při jeho výběru přihlížíme k přání majitele bytu a charakteru bytu.

Chceme být spravedliví k majitelům menších bytů, které se pronajímají levněji a fixní výše poplatku by pro ně nebyla výhodná. U větších bytů zase rostou přímo úměrně náklady na správu. Ve větších bytech žije zpravidla vyšší počet lidí a vyšší je i procento případných dotazů či technických problémů.

Na nájemníka si posvítíme. Pokud dojde k prodlení s úhradou nájmu, třeba i o jediný den, tak jsou nájemníkovi emailem i sms zaslány automaticky upomínky a následně jej kontaktujeme telefonicky. Ze zkušenosti víme, že díky našemu včasnému upozornění dochází obratem k úhradě nájmu.

Ano, na vaši nebo nájemníkovu žádost provedeme potřebné opravy ve vašem bytě. Nejprve vám pošleme podrobnou cenovou nabídku a po jejím schválení se pustíme do práce. Poradíme si s drobnými i větším opravami bytu. Pro tyto účely máme své vlastní techniky a zároveň spolupracujeme s odborníky z řad externích dodavatelů.

Každého nájemníka při nastěhování automaticky pojišťujeme na odpovědnosti za způsobenou škodu.

Ano, v rámci našich dalších služeb Jistota a 100% Garance jsme schopni garantovat úhradu měsíčního nájemného majiteli u obsazeného i neobsazeného bytu.

Z mého pohledu, jako majitele pronajímané nemovitosti, absolutně profesionální, rychlý a excelentní servis, bezproblémoví nájemníci, včasné platby, výborná spolupráce. Doporučuji.

Karel H.

Majitel bytu

Se službami jsem spokojen, i když spolupracujeme jen krátce. Peníze za nájem chodí včas. Jelikož nejsem z Prahy, tak mi díky tomu skončily starosti okolo pronájmu. Mají moji důvěru a svěřuji jim další svůj byt. Doporučuji všem, kdo se nechtějí dál zabývat hledáním vhodných nájemníků a chtějí si užívat volného času jiným způsobem než mít starosti s nájemníky.

Jaroslav K.

Majitel bytu

Má rodina vlastní několik bytů v Praze, a proto jsme vyhledali pomoc od firmy Tvůjspravce s.r.o. S jejich službami jsme nadmíru spokojeni. 10/10

Josef P.

Majitel bytu

1 / 0