Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Garance nájmu

Chcete pronajmout byt v Praze?

Nechte to na nás. O vše se postaráme a nájem vám budeme vyplácet i v případě neobsazeného bytu nebo neplatiče.

Zbavíme vás všech starostí s bytem
Zajistíme kompletní správu vaší nemovitosti
Postaráme se o zájemce i o byt
Garantujeme vám 100 % nájmu i v případě neobsazeného bytu či neplatiče
Nezávazně poptat službu

Co se službou Garance nájmu získáte?


Zbavíme vás všech starostí s bytem

Proč se zbytečně stresovat, opravovat, zařizovat? Nechte všechno na nás a užijte si čas, díky který tomu získáte. Mimochodem díky nám ušetříte až 60 hodin času.

Zajistíme kompletní správu vaší nemovitosti

Zajistíme inzerci, vytvoříme virtuální prohlídku, pořešíme smlouvy, postaráme se o údržbu, opravy i úklid a dohlédneme i na vyúčtování služeb.

Zájemce o byt pečlivě ověříme

Podnájemníka vám nejen získáme a vaši nemovitost s ním prohlédneme, ale také jej důkladně prověříme. Víme, že získat dobrého nájemníka není jen tak a vyplatí se to.

Garantujeme vám 100 % nájmu

Zůstane-li váš byt chvíli neobsazený nebo nájemník přestane platit, budeme vám vyplácet 100 % nájmu. Za žádných okolností tak nepřijdete o váš příjem z pronájmu.

Co všechno za vás vyřešíme?

Váš byt profesionálně nafotíme, vytvoříme působivou virtuální prohlídku a připravíme celou inzerci vašeho bytu. Zařídíme veškeré prohlídky.

Uděláme za vás prohlídky a vybereme nejvhodnějšího podnájemce, jehož bezdlužnost prověříme u 7 institucí.

Nebudete mít žádné starosti se smluvním papírováním nebo výpočtem záloh a úhrad.

Byt čas od času prohlédneme a podáme vám o tom zprávu. Když bude třeba něco opravit, vyřešíme to za vás. Vyhledáme opraváře, zařídíme opravu i fakturaci. Ručíme vám za to, že byt po nájemníkovi bude ve stejném stavu, jako když se do něj nastěhoval.

Když ve vašem bytě nebude na čas nikdo bydlet nebo nájemník nebude platit, budeme vám nájem hradit my. Garantujeme 100 % ceny nájmu a vy se tak nemusíte bát o svůj příjem z pronájmu. S neplatiči se brzy rozloučíme.

Vložte svůj byt do rukou profesionálů

Vše vám vysvětlíme zdarma a nezávazně.

7 let

již máme zkušenosti se správou bytů

2 100+

nájemníkům jsme již poskytli bydlení

700+

nemovitostí máme aktuálně ve správě

60 hodin

ušetřeného času ročně vám nabízíme

Občas se nás ptáte

S majiteli bytů uzavíráme standardní nájemní smlouvu na 1 až 3 roky s automatickým prodloužením na další rok. Smlouva nám pochopitelně umožňuje za jasných podmínek byt dále pronajímat s veškerým ručením. Všechny podrobnosti smlouvy a podmínky jejího uzavření i výpovědi vám rádi vysvětlíme na naší první schůzce.

Na základě naší sjednané smlouvy jsme povinni vám vždy uhradit předem stanovenou částku nájemného i v případě, že byt není obsazen. Garance nájmu platí od toho dne, kdy váš byt obsadíme prvním vhodným podnájemcem. S námi se tedy nemusíte bát neplatících nájemníků. Své peníze vždy dostanete ve stanoveném termínu.

Ano, i to se může stát. Takové situaci se však snažíme předcházet již samotným pečlivým výběrem vhodného nájemníka a pravidelnými kontrolami. Součástí našeho kompletního servisu je také pojištění odpovědnosti za újmu, ze kterého případné škody budou kompletně hrazeny. Součástí naší garance je samozřejmě předání bytu po ukončení spolupráce v původním stavu.

Podnájemníka po osobním setkání vždy prověříme v dostupných registrech a zároveň při jeho výběru přihlížíme k přání majitele bytu a charakteru bytu.

Podnájemníka vždy prověříme v dostupných registrech a před podpisem smlouvy se s ním několikrát sejdeme. Váš byt pravidelně kontrolujeme a z kontrol vám vždy posíláme report o stavu pronájmu včetně dokumentace. V případě, že by v bytě přece jen nastal nějaký problém, vyřešíme ho my, ať už domluvou nájemníkovi nebo vyřešením případné škody. Pro tyto případy spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou.

U každého bytu máme pojištění odpovědnosti. Toto pojištění je připravené na míru přímo pro naši službu.

Chceme být spravedliví k majitelům menších bytů, které se pronajímají levněji a fixní výše poplatku by pro ně nebyla výhodná. U dražších bytů zase rostou přímo úměrně náklady na pojištění i námi hrazená ztráta v případě neobsazeného bytu. Díky procentuálnímu poplatku za služby tak můžeme garantovat, že vám nájem bude vyplácen v plné výši vždy a za jakýchkoli podmínek.

Z mého pohledu, jako majitele pronajímané nemovitosti, absolutně profesionální, rychlý a excelentní servis, bezproblémoví nájemníci, včasné platby, výborná spolupráce. Doporučuji.

Karel H.

Majitel bytu

Se službami jsem spokojen, i když spolupracujeme jen krátce. Peníze za nájem chodí včas. díky tomu, jelikož nejsem z Prahy, mi skončili starosti okolo pronájmu. Mají moji důvěru a svěřuji jim další svůj byt. Doporučuji všem, kdo se nechtějí dál zabývat hledáním vhodných nájemníků a chtějí si užívat volného času jiným způsobem než mít starosti s nájemníky.

Jaroslav K.

Majitel bytu

Má rodina vlastní několik bytů v Praze, a proto jsme vyhledali pomoc od firmy Tvůjspravce s.r.o. S jejich službami jsme nadmíru spokojeni. 10/10

Josef P.

Majitel bytu

1 / 0
Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google