Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Garance nájmuGarance nájmuGarance nájmu

100% garance nájmu

Pronajímáte byt v Praze, Brně, Pardubicích nebo Hradci Králové?

Nechte to na nás. O vše se postaráme a nájem vám budeme vyplácet i v případě neobsazeného bytu nebo neplatiče.

Zbavíme vás všech starostí s bytem
Zajistíme kompletní správu vaší nemovitosti
Postaráme se o zájemce i o byt
Garantujeme vám 100 % nájmu i v případě neobsazeného bytu či neplatiče
Nezávazně poptat službu

Co se službou 100% garance nájmu získáte?


Zbavíme vás všech starostí s bytem

Proč se zbytečně stresovat, opravovat, zařizovat? Nechte všechno na nás a užijte si čas, který díky tomu získáte. Mimochodem díky nám ušetříte až 60 hodin času. Kromě toho vám garantujeme 100% jistotu placení nájmu. Vždy, i když bude byt nějakou chvíli neobsazený.

Tuto skvělou službu pro Vás realizujeme ve spolupráci s našimi kolegy ze společnosti Tvůj Správce.

Zajistíme kompletní správu vaší nemovitosti

Zajistíme inzerci, vytvoříme virtuální prohlídku, pořešíme smlouvy, postaráme se o údržbu, opravy i úklid a dohlédneme i na vyúčtování služeb.

Zájemce o byt pečlivě ověříme

Podnájemníka vám nejen získáme a vaši nemovitost s ním prohlédneme, ale také jej důkladně prověříme. Víme, že získat dobrého nájemníka není jen tak a vyplatí se to.

Přínos

Garantujeme vám 100 % nájmu

Bereme na sebe veškerá rizika z neplatičů nebo z neobsazených bytů. Dohodnutý nájem vám za všech okolností pošleme včas a v plné výši.

Co všechno za vás vyřešíme? No prostě všechno.

1.

Najdeme vhodné podnájemníky

Na začátku je hodně práce: správné nacenění, inzerce vč. profesionálních fotek, prohlídky a nakonec pečlivý výběr podnájemníka (bez exekucí, se stabilními příjmy a dobrými referencemi).

2.

Postaráme se o veškerou administrativu

Smlouvy, převody energií, správné pojištění vybavení bytu, protokol předání bytu vč. podrobné fotodokumentace apod. Náš tým myslí na vše.

3.

Kontrolujeme stav bytu

Je pro nás zásadní, abychom měli byty stále v té nejlepší kondici a díky tomu jsme je mohli pronajímat za co nejvíce.

4.

Zajišťujeme technický servis pro majitele i podnájemníky

Je potřeba něco opravit? Vymalovat? Nefunguje voda nebo otevírání oken? Naši technici jsou připraveni pomoci.

5.

Neplatiči nebo neobsazený byt je naše starost

700 majitelů bytů ví, že my platíme vždy včas a za všech okolností.

Vložte svůj byt do rukou profesionálů

Vše vám vysvětlíme zdarma a nezávazně.

7 let

již máme zkušenosti se správou bytů

2 100+

nájemníkům jsme již poskytli bydlení

700+

nemovitostí máme aktuálně ve správě

60 hodin

ušetřeného času ročně vám nabízíme

Občas se nás ptáte

S majiteli bytů uzavíráme standardní nájemní smlouvu na 1 až 3 roky s automatickým prodloužením na další rok. Smlouva nám pochopitelně umožňuje za jasných podmínek byt dále pronajímat s veškerým ručením. Všechny podrobnosti smlouvy a podmínky jejího uzavření i výpovědi vám rádi vysvětlíme na naší první schůzce.

Na základě naší sjednané smlouvy jsme povinni vám vždy uhradit předem stanovenou částku nájemného i v případě, že byt není obsazen. Garance nájmu platí od toho dne, kdy váš byt obsadíme prvním vhodným podnájemcem. S námi se tedy nemusíte bát neplatících nájemníků. Své peníze vždy dostanete ve stanoveném termínu.

Ano, i to se může stát. Takové situaci se však snažíme předcházet již samotným pečlivým výběrem vhodného nájemníka a pravidelnými kontrolami. Součástí našeho kompletního servisu je také pojištění odpovědnosti za újmu, ze kterého případné škody budou kompletně hrazeny. Součástí naší garance je samozřejmě předání bytu po ukončení spolupráce v původním stavu.

Podnájemníka po osobním setkání vždy prověříme v dostupných registrech a zároveň při jeho výběru přihlížíme k přání majitele bytu a charakteru bytu.

Podnájemníka vždy prověříme v dostupných registrech a před podpisem smlouvy se s ním několikrát sejdeme. Váš byt pravidelně kontrolujeme a z kontrol vám vždy posíláme report o stavu pronájmu včetně dokumentace. V případě, že by v bytě přece jen nastal nějaký problém, vyřešíme ho my, ať už domluvou nájemníkovi nebo vyřešením případné škody. Pro tyto případy spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou.

U každého bytu máme pojištění odpovědnosti. Toto pojištění je připravené na míru přímo pro naši službu.

Chceme být spravedliví k majitelům menších bytů, které se pronajímají levněji a fixní výše poplatku by pro ně nebyla výhodná. U dražších bytů zase rostou přímo úměrně náklady na pojištění i námi hrazená ztráta v případě neobsazeného bytu. Díky procentuálnímu poplatku za služby tak můžeme garantovat, že vám nájem bude vyplácen v plné výši vždy a za jakýchkoli podmínek.

Z mého pohledu, jako majitele pronajímané nemovitosti, absolutně profesionální, rychlý a excelentní servis, bezproblémoví nájemníci, včasné platby, výborná spolupráce. Doporučuji.

Karel H.

Majitel bytu

Se službami jsem spokojen, i když spolupracujeme jen krátce. Peníze za nájem chodí včas. Jelikož nejsem z Prahy, tak mi díky tomu skončily starosti okolo pronájmu. Mají moji důvěru a svěřuji jim další svůj byt. Doporučuji všem, kdo se nechtějí dál zabývat hledáním vhodných nájemníků a chtějí si užívat volného času jiným způsobem než mít starosti s nájemníky.

Jaroslav K.

Majitel bytu

Má rodina vlastní několik bytů v Praze, a proto jsme vyhledali pomoc od firmy Tvůjspravce s.r.o. S jejich službami jsme nadmíru spokojeni. 10/10

Josef P.

Majitel bytu

1 / 0

Chcete se zbavit starosti o váš byt?

Zaujala vás naše nabídka 100 % garance nájmu? Řekněte si o nezávaznou nabídku.

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google

Potvrďte prosím svou emailovou adresu
a můžete se těšit na první novinky z Bezrealitky.