Prodej Komfort

Nabízíme vám kompletní službu k prodeji nemovitosti od vložení inzerátu po předání nemovitosti novému kupci. Služba je pro vás zdarma a není v tom žádný háček.

Prodáme o 10‑15 % nad tržní cenou
Ušetříme vám čas a prodáme vaši nemovitost 2x rychleji
Žádný háček, ale jasné podmínky
Nezávazně poptat službu800 444 411

V čem spočívají hlavní výhody?


Prodáme o 10‑15 % výše nad tržní cenou

Víme, jak vaši nemovitost maximálně zatraktivnit a prodat za vyšší cenu, než je tržní průměr. Na svou odměnu si tedy vyděláme a celou ji uhradí kupující, nad rámec dohodnuté ceny. Vy jako majitel nám za zprostředkování prodeje neplatíte nic.

Ušetříme vám čas a prodáme vaši nemovitost 2x rychleji

Vyřešíme za vás nejenom inzerci a prohlídky, ale i právní a technickou stránku celé transakce. Také vás potěší rychlost, se kterou pro vás najdeme vhodného zájemce. V průměru nám to trvá 40 dní. A pokud chcete mít prodáno ihned, můžeme se domluvit i na výkupu vaší nemovitosti.

Není v tom žádný háček, ale jasné podmínky

Cena naší služby není procentuální, ale fixní. Vždy tak budete mít jasný přehled o tom, kolik do prodeje vaší nemovitosti investujeme a o kolik tím zvýšíme její hodnotu. Díky tomu z transakce získáte tu nejvyšší možnou částku.

Zatraktivníme vaši nemovitost

Hodnotu vaší nemovitosti zvýšíme i s pomocí home stagingu a profesionálních fotografií.

Jak to probíhá?

Na každý krok prodeje máme specialistu

Od specialisty prodeje, profesionálního fotografa, bytového designera až po právníky a techniky.

Zjistíme podrobnosti prodeje

Ozveme se vám a doplníme společně bližší informace k vaší nemovitosti. Následně vám přidělíme tým profesionálů, který s vámi bude spolupracovat.

 • Běžně prodáváme nemovitost o 10-15 % výše nad tržní cenou
 • Umíme prodat nemovitosti 2x rychleji oproti konkurenci
 • O prodej vaší nemovitosti se postará až 9 specialistů

Odborně stanovíme cenu nemovitosti

Náš specialista prodeje určí nejlepší prodejní cenu vaší nemovitosti a domluví se s vámi na obsahu spolupráce a jejím postupu. Následně zorganizuje práci celého regionálního týmu.

 • Služba je pro vás kompletně zdarma
 • Spolupracujete se zkušenými specialisty
 • Přesně víte, za kolik se vaše nemovitost prodá

Zatraktivníme vaši nemovitost

Zainvestujeme do vaší nemovitosti ještě před prodejem, aby byla co nejatraktivnější. Náš bytový designér připraví dům či byt a fotograf zajistí kvalitní fotografie. Poté pro vás připravíme atraktivní inzerci a pustíme se do propagace inzerátu. Víme, že investice do nemovitosti se před prodejem vyplatí, a proto se nebojíme vynaložit nemalé prostředky.

 • Zatraktivníme vaši nemovitost, a tím zvýšíme její cenu
 • Zařídíme home staging, profesionální focení, případně i virtuální prohlídku
 • Připravíme půdorys a reklamní plachty

Ušetříme vám čas strávený na komunikaci se zájemci

Vyřešíme veškerou komunikaci se zájemci, naplánujeme a realizujeme prohlídky. Vždy také víte, jak si vaše nemovitost vede, a to díky pravidelným reportům od našeho specialisty prodeje. Společně s vámi vybereme toho nejlepšího kupce.

 • Časy a termíny prohlídek určujete vy a nemusíte při nich být
 • Víte všechny detaily o počtu zhlédnutí inzerátu i prohlídkách
 • Při vícero zájemcích zorganizujeme aukci a prodáme nejvyšší nabídce

S námi máte právní jistotu

Celý právní servis máte již v rámci služby. S našimi právníky připravíme neprůstřelné smlouvy (smlouvu o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvu i předávací protokol) které si s vámi i kupujícím následně schválíme. V naší režii je také ověření bezdlužnosti kupujícího. A umíme zařídit i advokátní úschovu peněz při převodu.

 • Veškerou dokumentaci pro vás zařídí zdarma naši právníci
 • Ověříme nárok kupujícího na hypotéku
 • Zajistíme bezpečný převod peněz

Zfinalizujeme prodej domu, bytu či pozemku

V poslední fázi prodeje vyřešíme přepis nemovitosti na katastru a převod elektřiny a dalších energií na kupujícího. Na samotné předání nemovitosti dorazí náš technik, který vše zkontroluje a na předání připraví.

 • Nestresujte se s běháním po úřadech, přepis na katastru nechte na nás
 • Umíme pomoci i s přepisem energií na kupujícího
 • Nabídneme vám slevu 20 % na stěhování

Jste již připraveni vyřešit váš prodej bez starostí?

Vše vám vysvětlíme. Nezávazně, zdarma a přátelsky.

1

působíme na trhu s nemovitostmi

10000

obchodů provedeme ročně

100000

máme spokojených klientů

100000

návštěv má náš web měsíčně

Kdybych věděla, že se službou Komfort mohu prodat dům zadarmo a o vše bude postaráno, tak by to byla moje první volba.

Lenka Slováková

Projektová manažerka

Realitní specialista vyhověl veškerým požadavkům a hravě si poradil se složitější situací okolo prodeje bytu. Určitě doporučuji spolupráci a děkuji.

Jakub Vorel

Prodávající

Velice oceňuji vstřícnost, ochotu a bezvadnou spolupráci při realizaci prodeje mého bytu. Mohu jen doporučit.

Simona Marková

Prodávající

Prodej nemovitosti proběhl v rekordním čase a naprosto v pořádku. O nic jsem se nemusel starat. Pokud bych do budoucna znovu prodával svou nemovitost, bez váhání se na Bezrealitky obrátím.

Aleš L.

Prodávající

1 / 0

Občas se nás ptáte

Cena za služby je přičtena k prodejní ceně jako fixní částka. Finální částku za nemovitost spolu s cenou služeb platí kupující.

Uvedené služby zajišťuje náš tým specialistů, kteří jsou profesionály v dané problematice, s mnohaletými zkušenostmi nejen na realitním trhu. Od specialistů prodeje přes profesionální fotografy až po právníky. V průběhu celého prodeje se o vás bude starat až 9 specialistů, primárně ale komunikujete s naším specialistou prodeje.

Z naší zkušenosti a nastavených postupů víme, že 90 % nemovitostí dokážeme prodat již do jednoho měsíce od inzerce. Vzhledem k tomu, že investujeme do zatraktivnění vaší nemovitosti, můžeme tak garantovat, že nemovitost spolu s vámi prodáme za tu nejkratší dobu a nejvyšší cenu. U ostatních nemovitostí celý proces prodeje nepřesáhne 3 měsíce u bytu a 6 měsíců u domu. Z důvodu naší vysoké investice do nemovitosti proto spolu uzavíráme exkluzivní smlouvu o zprostředkování prodeje.

Navýšení ceny prodeje je možné například home stagingem (= využitím bytového designu k zatraktivnění prodávané nemovitosti), profesionálním nafocením vaší nemovitosti nebo přítomností virtuální prohlídky v inzerátu. O všechno se postará tým našich profesionálů. Naši službu můžete využít po celé České republice.

Odhad ceny nemovitosti připravuje specialista na prodej nemovitosti na základě svých zkušeností a dat z cenových map. Finální prodejní cena vzniká po domluvě s vámi jako majitelem. Jako váš partner při prodeji nemovitosti vás nebudeme tlačit do ceny, se kterou nesouhlasíte. Již nyní se ale můžete díky našemu online odhadu zdarma podívat, za kolik by se vaše nemovitost mohla prodat.

K prezentaci a propagaci inzerátu primárně využijeme naší platformy, která má měsíčně přes 2 miliony návštěv, a tedy zájemců o koupi z různých koutů České a Slovenské republiky. K propagaci a šíření povědomí o nabídce ale využijeme marketingový mix vícero kanálů a sociálních sítí.

Při prodeji nemovitosti se může stát, že potřebujete vyšší hotovost pro další vaše plány. I na to máme řešení. S námi můžete získat 50-80 % kupní ceny již v začátku naší spolupráce. Stačí se domluvit na finančních podmínkách, podepsat smlouvu a do pár dní vám polovinu kupní ceny pošleme na váš účet. Oproti konkurenci garantujeme v této službě to, že vlastníkem nemovitosti zůstáváte po celou dobu prodeje. Díky tomu nebudete nuceni prodat vaši nemovitost pod cenou, ale naopak, prodejem vyděláte maximální možnou částku.

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google