Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Pronájem bytu 1+kk • 39 m² bez realitkyKrátká, Doksy u Kladna, Středočeský kraj

Rezervováno
Krátká, Doksy u Kladna, Středočeský krajMHD 5 minut pěšky • Výtah • Parkování
Měsíční nájemné10 500 Kč

+ Poplatky za služby300 Kč
+ Poplatky za energie1 300 Kč
+ Vratná kauce25 000 Kč


Ubytovací jednotky k pronájmu ve velikostech 1+kk, 2+kk a 3+kk v Residenci Lapeta Home. Cílem projektu je vybudovat moderní nadstandardní bydlení v klidné části obce. Více informací na www.lapetahome.cz.

Každá jednotka disponuje vlastním parkovacím místem přímo před domem. Kuchyně od Ikea jsou vybaveny kompletní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (varná deska, trouba, digestoř).

Dům je vybaven výtahem a každý byt je vybaven podlahovým topením, což zaručuje příjemné bydlení.

Pozor: V nájemném jsou zahrnuty zálohy na teplo (centrální vytápění plynovým kotlem), pojištění domácnosti, zálohy na společnou elektřinu, zálohy na vodné a stočné, a úklid chodeb (cca 2000 Kč). Elektrickou energii si platí nájemník sám.

Obec Doksy u Kladna disponuje kompletní infrastrukturou. Zajištěno je kvalitní dopravní spojení s Prahou i Kladnem. V obci se nachází škola, školka, sportoviště, fotbalové hřiště, sportovní hala s posilovnou, obvodní lékař, zubní lékař, kavárna a další potřebné služby pro pohodlný život. Lapeta Home nabízí také možnost užít si okolní přírodu s dostatkem zeleně, vodních ploch a lesů, turistických tras a cyklostezek směrem do Kladna, Družce, Lán a Křivoklátu.

Byt 1+KK je k dispozici od 1. srpna 2024.

Accommodation units for rent 1 + kk, 2 + kk and 3 + kk in Residence Lapeta Home. The aim of the project is to build modern, above-standard housing in a quiet part of the village. More at www.lapetahome.cz

U.B. has its own parking space right in front of the house. Ikea kitchens are equipped with a kitchen unit with built-in appliances.

The house is equipped with an elevator and each apartment is heated by underfloor heating, which guarantees pleasant living.

The village of Doksy near Kladno has a complete infrastructure. Of course, there is a good transport connection with Prague and Kladno. In the village there is a school, kindergarten, sports ground, football field, sports hall with gym, district doctor, dentist, cafe and other necessities for your more comfortable life. At the same time, it offers the opportunity to enjoy the nature that you will have in Lapeta Home all around you. Plenty of greenery, water and forest areas, hiking trails, bike trails: great routes to Kladno, Druzce, Lán and Křivoklát

All apartments available from 1.2.2022

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu583646
Dispozice1+kk
Dostupné od1. 12. 2023
Podlaží1. podlaží z 2
Konstrukce budovyCihla
StáříDo 10 let
Užitná plocha39
VybavenoNevybaveno
StavNovostavba
VlastnictvíOsobní
PENBB - Velmi úsporná
VytápěníÚstřední

Co tato nemovitost nabízí?

Parkování
MHD 5 minut pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDDoksy
🚶 411 m (5 min)
PoštaDoksy u Kladna
🚶 747 m (9 min)
ObchodPotraviny Na zvonečku
🚘 3 853 m (6 min)
BankaČeská spořitelna
🚘 5 278 m (8 min)
RestauraceNa Plůtku
🚘 961 m (2 min)
LékárnaJalta
🚘 4 150 m (7 min)
ŠkolaZákladní škola
🚘 3 708 m (5 min)
Mateřská školaSoukromá školička Kladno
🚘 4 050 m (6 min)
SportovištěVavřinec, Beach klub Kladno
🚘 3 410 m (6 min)
Hřiště
🚶 572 m (7 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.