Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Kladno, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Kladno, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Kladno, Pardubický kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyKladno u Hlinska, Pardubický kraj

Kladno u Hlinska, Pardubický kraj

chalupa za týden: léto 26.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Kladno u Hlinska v oblasti Vysočina: 3 ložnice, max. 12 osob.chalupa za týden: léto 26.000kč. Nově postavená částečně roubená prostorná chalupa se nachází v klidné části obce Kladno na Českomoravské vrchovině. Okolí je ideální pro vycházky do přírody a cyklistické výlety. V horkém létě můžete navštívit koupaliště ve Skutči, biotop v Hlinsku nebo rybníky v okolí (Milovy, Svratouch, Jánuš, Velké Dářko, Řeka). Další netradiční možnost koupání je v zatopených kamenolomech v okolí (lom Srní, lom Prosetín, Trhová Kamenice). V zimě je možné lyžování na upravené a uměle zasněžované sjezdovce v Hlinsku nebo využít upravených běžeckých tras v okolí (Svratka, Čachnov, Hlinsko). Veřejné bruslení je v Hlinsku v krytém zimním stadionu. V čase velkých mrazů se bruslí i na rybníce u chalupy. Po sportovním výkonu nebo vycházce můžete zregenerovat v infrasauně pro 2 osoby.

U chalupy je oplocená zahrada, která skýtá dostatek prostoru a plného soukromí pro hry i parkování auta. V zahradě je zastřešená pergola s posezením a krbem, dětská houpačka, trampolína a pískoviště. V létě je na zahradě solární sprcha a nafukovací bazén pro malé děti. K dispozici je rovněž gril na dřevěné uhlí.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa k pronajmutí
Ložnice3 ložnice
MěstoKladno u Hlinska
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacitamax. 12 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.