Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Staré Město, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Staré Město, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Staré Město, Olomoucký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyStaré Město pod Králickým Sněžníkem, Olomoucký kraj

Staré Město pod Králickým Sněžníkem, Olomoucký kraj

chalupa za noc: léto 2.700 Kč, zima 3.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Staré Město pod Kralickým Sněžníkem v oblasti Jeseníky: 2 ložnice, celkem pro 2 až 10 osob.chalupa za noc: léto 2.700kč, zima 3.000kč. Chalupa je v centru u hlavní cesty přesto je v klidné části. V okolí se lze věnovat jak různým aktivním sportům jako je Lyžovaní, běžky, ciklistika, tak i relaxaci v klidné přírodě při horských tůrách. Odpočívat můžete i u nedalekého rybníka kde lze i rybařit. Večery lze trávit třeba na boulingu či v prostředí místních hospůdek.

Přirozenou dominantou zdejšího kraje je 1424 metrů vysoký Králický Sněžník se svými hřebeny, které se s nedalekými Jeseníky mohou směle měřit jak divokou a romantickou krásou, tak strmostí svých svahů i výškou svých jednotlivých vrcholů. Rychlebské hory dosahují horou Smrk nadmořské výšky 1125 metrů a v bezprostřední blízkosti Starého Města jsou pahorky a pláně s průměrnou výškou 750 metrů. Nejnižší kóta 465 m n. m. je v ústí řeky Krupé do řeky Moravy. Výškové rozpětí Staroměstska je tedy značné - 959 metrů.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa u náměstí
Ložnice2 ložnice
MěstoStaré Město pod Kralickým Sněžníkem
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita2 až 10 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.