Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Polička, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Polička, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Polička, Pardubický kraj

Pronájem chaty, chalupy • 1 ložnice bez realitkyPolička - Střítež u Poličky, Pardubický kraj

Polička - Střítež u Poličky, Pardubický kraj

chata za týden: celoročně 12.000 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Střítež u Poličky v oblasti Východní Čechy: 1 ložnice, celkem pro 2 až 6 osob.chata za týden: celoročně 12.000kč. Nedávno kompletně rekonstruovaná dvoupodlažní Chata Na Výsluní ve Stříteži pro 4 - 6 osob se nachází v klidné a slunné části obce Střítež u Poličky. Místo vybízí k odpočinku s oblíbenou knihou v houpací síti ve stínu jabloní, ale současně nabízí vyžití pro aktivní trávení dovolené. Vydat se můžete na nenáročnou výpravu za rytířem Toulovcem do nedaleké přírodní rezervace Maštale, navštívit středověké opevnění města Poličky nebo vystoupat do věže poličského kostela sv. Jakuba, kde se mezi nebem a zemí v malé světničce narodil dnes světoznámý hudební skladatel Bohuslava Martinů, a odkud je překrásný výhled na celé město i okolí. K návštěvě vás může zlákat nedaleký hrad Svojanov nebo renesanční zámek Litomyšl.

Chata stojí na prostorném zatravněném pozemku o rozloze cca 800m², ze dvou stran oploceném. V jedné části zahrady rostou ovocné stromy. Nachází se zde také ohniště, gril na dřevěné uhlí, pískoviště, houpačka pro děti. K dispozici je houpací síť, pétanque, kroket, badminton.

Parametry nemovitosti

NázevChata Na Výsluní
Ložnice1 ložnice
MěstoStřítež u Poličky
Wifine
Saunane
Pes povolenne
Kapacita2 až 6 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.