Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Prodej bytu 4+kk • 136 m² bez realitkySmetanovo náměstí, Adamov - Adamov, Jihomoravský kraj

Smetanovo náměstí, Adamov - Adamov, Jihomoravský krajŠkola 21 minut autem • Částečně vybaveno • Terasa 8 m²
Cena6 800 000 KčUšetříte 190 000 Kč6 990 000 Kč

Tato nemovitost již od 28 838 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,89 %.


Nabízíme k prodeji prostorný byt o výměře 136 m² a dispozici 4+kk. Obytná plocha bytu je 98 m². To vše je doplněno o terasu o velikosti 8 m², která je orientována do uliční části. V zadní části bytu se nachází klidová část se zahrádkou o výměře 30 m², takže soukromí je zaručeno.

Tento byt se nachází v 1. NP malého bytového domu, který prochází kompletní rekonstrukcí. Tato bytová jednotka je před dokončením, tudíž kupující má možnost volby obkladů, dlažby, plovoucích podlah a dalšího, podle svého přání.

V okolí bytu najdete veškerou občanskou vybavenost – obchody, školu, školku, lékárnu, lékaře, dětské hřiště, restauraci, koupaliště a hlavně krásnou přírodu.

Z Adamova do Brna je velmi dobrá dopravní obslužnost, pouze 19 minut vlakem do středu Brna, případně 16 minut autem na okraj Brna.

Bytová jednotka je osazena novými plastovými sedmikomorovými okny. S kombinací zateplení polystyrénem minimálně 15 cm Vám to zaručí tepelnou pohodu s nízkými náklady na topení.

Fotky jsou pouze ilustračního charakteru.

We offer for sale a spacious apartment with an area of 136 m² and a layout of 4+kk. The living area of the apartment is 98 m². All of this is complemented by a terrace with a size of 8 m², which is oriented towards the street side. In the back part of the apartment, there is a quiet area with a garden measuring 30 m², so privacy is guaranteed.

This apartment is located on the 1st floor of a small residential building undergoing complete reconstruction. This housing unit is unfinished, so the buyer has the option to choose tiles, flooring, floating floors, and more, according to their preferences.

In the vicinity of the apartment, you will find all civic amenities - shops, schools, kindergartens, pharmacies, doctors, playgrounds, restaurants, swimming pools, and most importantly, beautiful nature.

There is excellent transportation service from Adamov to Brno, only 19 minutes by train to the center of Brno, or 16 minutes by car to the outskirts of Brno.

The housing unit is equipped with new plastic windows with seven chambers. Combined with 15 cm of polystyrene insulation, it guarantees thermal comfort with low heating costs.

The photos are for illustrative purposes only.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu825813
Dispozice4+kk
Dostupné od14. 2. 2024
Podlaží1. podlaží z 3
Konstrukce budovyCihla
RizikaPrověřit »
Užitná plocha136
VybavenoČástečně
StavVelmi dobrý
VlastnictvíOsobní
PENBC - Úsporná

Co tato nemovitost nabízí?

Terasa 8 m²
MHD 0 minut pěšky
Předzahrádka 30 m²

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete

MHDAdamov, obchodní dům
🚶 0 m (0 min)
PoštaAdamov 1
🚶 386 m (5 min)
ObchodAlbert
🚶 429 m (5 min)
BankaPoštovní spořitelna
🚶 385 m (5 min)
RestauraceHradni
🚶 185 m (2 min)
LékárnaLékárna Lada
🚶 119 m (1 min)
ŠkolaDětský domov Vranov u Brna
🚘 10 547 m (21 min)
Mateřská škola
🚘 3 737 m (10 min)
SportovištěSokolovna
🚶 411 m (5 min)
Hřiště
🚶 746 m (9 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.