Garantujeme, že to klapne

Klap! Přesně tak to zní, když si radostí plácnete do dlaní.
A že to u nás na Bezrealitky klapne každou chvíli.

A věříme, že to klapne i vám.

Ať už jste zájemce o bydlení nebo majitel nemovitosti, získáváte u nás garanci,
že vám naše služby přinesou patřičný efekt. A pokud ne,
prodloužíme vám platnost inzerátu nebo předplaceného účtu, případně vrátíme peníze.

Jsem majitel Jsem zájemce

Prodáváte nebo pronajímáte?

 1. Co přesně inzerujícím majitelům garantujete?

  Bezrealitky propojují na přímo majitele bytů se zájemci o prodej nebo pronájem. Garance se tedy vztahuje na propojení majitele s vážným zájemcem pomocí naší komunikační platformy nejpozději za tři měsíce od zveřejnění inzerátu pomocí účtu Komplet.

 2. Kdo je u vás „vážný zájemce“?

  Každý, kdo projeví v komunikaci s majitelem zájem o nákup nemovitosti nebo její pronájem. Může to být třeba zájemce, který se doptává na podrobnosti, vysloví zájem o zaslání podrobností, další jednání či projeví zájem o osobní schůzku.

 3. Kdy vrátíte peníze?

  Ve chvíli, kdy se za tři měsíce nepodaří přes komunikační platformu propojit s ani jedním vážným zájemcem. V takovém případě uznáváme, že naše služba nezafungovala tak, jak bychom chtěli. Zdarma inzerát prodloužíme nebo peníze vrátíme.

 4. Kdy garance neplatí?

  Garanci bohužel nemůžeme uznat u inzerátů, které mají výrazné nedostatky (chybějící fotografie, chybějící popis nemovitosti, neúplné či nesmyslné údaje o ceně) či mají přímo v textu vepsané kontaktní údaje. Jednoduše z toho důvodu, že pak nevíme, zda se někdo neozval přímo emailem anebo na uvedený telefon. Garance zároveň neplatí pro balíčky Základ a Optimal, které mají platnost kratší než tři měsíce.

Vložit inzerát

Hledáte bydlení?

 1. Co přesně zájemcům o bydlení garantujete?

  Je to jednoduché. Garantujeme, že do tří měsíců najdete bydlení, které hledáte. Tedy že se spojíte s některým z majitelů nemovitostí a zahájíte komunikaci ohledně podmínek prodeje nebo pronájmu.

 2. Co musím pro uplatnění garance splnit?

  Požadujeme jediné - mít kompletně vyplněný osobní profil ve svém uživatelském účtu a aktivně hledat bydlení. Zároveň je třeba mít aktivované hlídací psy a pochopitelně aktivně a v reálném čase reagovat na jednotlivé inzeráty, bez toho by to přece nešlo.

 3. Kdy prodloužíte předplacený účet?

  Ve chvíli, kdy se za tři měsíce nepodaří přes komunikační platformu spojit ani s jedním z majitelů nemovitostí o které jste projevili zájem. V takovém případě uznáváme, že naše služba nezafungovala tak, jak bychom chtěli. Zdarma vám předplacený účet prodloužíme o další tři měsíce.

 4. Kdy garance neplatí?

  Garanci bohužel nemůžeme uznat v případě, kdy o sobě poskytnete neúplné či nepravdivé informace anebo nebudete reagovat na jednotlivé inzeráty. Je jasné, že pokud se nebudete aktivně snažit, majitelé nebudou mít šanci se o vašem zájmu dozvědět. A na to jsme pak i my v Bezrealitky krátcí.

Objednat Premium účet