Garantujeme, že to klapne

Klap! Přesně tak to zní, když si radostí plácnete do dlaní.
A že to u nás na Bezrealitkách klapne každou chvíli.

A věříme, že to klapne i Vám.

S balíčkem Komplet a Komfort nově získáváte garanci,
že se Vám na Vaší inzerát do tří měsíců ozve vážný zájemce.
Pokud ne, společně se podíváme, kde se stala chyba a
zdarma Vám inzerát prodloužíme nebo vrátíme peníze.

Chci vědět víc!

Jak to funguje?

 1. Co přesně znamená "garantujeme, že to klapne?“

  Bezrealitky.cz propojují na přímo majitele bytů se zájemci o prodej nebo pronájem. Garance se tedy vztahuje na propojení majitele s vážným zájemcem pomocí naší komunikační platformy nejpozději za tři měsíce od zveřejnění inzerátu pomocí účtů Komplet a Komfort.

 2. Kdy vrátíte peníze?

  Ve chvíli, kdy se za tři měsíce nepodaří přes komunikační platformu propojit s ani jedním vážným zájemcem. V takovém případě uznáváme, že naše služba nezafungovala tak, jak bychom chtěli. Zdarma inzerát prodloužíme nebo peníze vrátíme.

 3. Kdo je u vás „vážný zájemce“?

  Každý, kdo projeví v komunikaci s majitelem zájem o nákup nemovitosti nebo její pronájem. Může to být třeba zájemce, který se doptává na podrobnosti, vysloví zájem o zaslání podrobností, další jednání či projeví zájem o osobní schůzku.

 4. Kdy garance neplatí?

  Garanci bohužel nemůžeme uznat u inzerátů, které mají výrazné nedostatky (chybějící fotografie, chybějící popis nemovitosti, neúplné či nesmyslné údaje o ceně) či mají přímo v textu vepsané kontaktní údaje. Jednoduše z toho důvodu, že pak nevíme, zda se někdo neozval přímo emailem anebo na uvedený telefon. Garance zároveň neplatí pro balíčky Základ a Optimal, které mají platnost kratší než tři měsíce.

Vložit inzerát