Garantujeme, že to klapne

Klap! Přesně tak to zní, když si radostí plácnete do dlaní.
A že to u nás na Bezrealitky klapne každou chvíli.

A věříme, že to klapne i vám.

Pokud jste majitel nemovitosti, získáváte u nás garanci, že vám naše
služby přinesou patřičný efekt. A pokud ne, prodloužíme vám
platnost inzerátu, případně vrátíme peníze.

Jak to funguje

Prodáváte nebo pronajímáte?

 1. Co přesně inzerujícím majitelům garantujete?

  Bezrealitky propojují na přímo majitele bytů se zájemci o prodej nebo pronájem. Garance se tedy vztahuje na propojení majitele s vážným zájemcem pomocí naší komunikační platformy nejpozději za tři měsíce od zveřejnění inzerátu pomocí balíčku Komplet. Do této komunikace, v rámci které se zájemce může stát skutečným kupcem nebo nájemcem, Bezrealitky ovšem nevstupuje a nemůže tedy zaručit domluvu obou stran, jen k ní výrazným způsobem přispět.

 2. Kdo je u vás „vážný zájemce“?

  Každý, kdo projeví v komunikaci s majitelem zájem o nákup nemovitosti nebo její pronájem. Může to být třeba zájemce, který se doptává na podrobnosti, vysloví zájem o zaslání podrobností, další jednání či projeví zájem o osobní schůzku.

 3. Kdy vrátíte peníze?

  Ve chvíli, kdy se za tři měsíce nepodaří přes komunikační platformu propojit s ani jedním vážným zájemcem. V takovém případě uznáváme, že naše služba nezafungovala tak, jak bychom chtěli. Zdarma inzerát prodloužíme nebo peníze vrátíme.

 4. Kdy garance neplatí?

  Garanci bohužel nemůžeme uznat u inzerátů, které mají výrazné nedostatky (chybějící fotografie, chybějící popis nemovitosti, neúplné či nesmyslné údaje o ceně) či mají přímo v textu vepsané kontaktní údaje. Jednoduše z toho důvodu, že pak nevíme, zda se někdo neozval přímo emailem anebo na uvedený telefon. Garance zároveň neplatí pro balíčky Základ a Optimal, které mají platnost kratší než tři měsíce.

Vložit inzerát