Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Garance vrácení penězGarance vrácení penězGarance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

S balíčkem Komplet u nás získáváte garanci propojení s vážným zájemcem.

Jasné podmínky
Inzerce s garancí
Okamžité řešení
Inzerovat s garancí

Jak garance funguje?

1.

Inzerujte vaši nemovitost

Nezapomeňte na fotografie, popis nemovitosti, a hlavně kompletní a reálné údaje o ceně nemovitosti. Při platbě za inzerci si vyberte balíček Komplet, na který se garance vztahuje.

2.

Neuvádějte své kontakty

Garance se vztahuje na komunikaci přes naši komunikační platformu. Pokud v inzerátu uvedete svůj e-mail nebo telefonní číslo, nemůžeme zjistit, jestli a kdo se vám na inzerát ozval.

3.

Čekejte na zájemce

Věříme, že na našich stránkách naleznete vážného zájemce o vaši nemovitost. Pokud se tak do konce platnosti balíčku Komplet nestane, vrátíme vám peníze za inzerci.

Prodejte nebo pronajměte s námi

Naše stránky každý den navštíví tisíce zájemců o pronájem nebo koupi. Navíc jsme jediný portál, který při inzerci poskytuje garanci vrácení peněz.

Občas se nás ptáte

Garance se vztahuje na propojení majitele s vážným zájemcem pomocí naší komunikační platformy po dobu platnosti inzerátu s balíčkem Komplet. Do této komunikace, v rámci které se zájemce může stát skutečným kupcem nebo nájemcem, Bezrealitky ovšem nevstupuje a nemůže tedy zaručit domluvu obou stran, jen k ní výrazným způsobem přispět.
Každý, kdo projeví v komunikaci s majitelem skrz naši komunikační platformu zájem o nákup nemovitosti nebo její pronájem. Může to být třeba zájemce, který se doptává na podrobnosti, vysloví zájem o zaslání podrobností, další jednání či projeví zájem o osobní schůzku.
Ve chvíli, kdy se za dobu platnosti inzerátu s balíčkem Komplet nepodaří přes komunikační platformu propojit s ani jedním vážným zájemcem. V takovém případě uznáváme, že naše služba nezafungovala tak, jak bychom chtěli. Zdarma inzerát prodloužíme nebo peníze vrátíme.
Garanci bohužel nemůžeme uznat u inzerátů, které mají výrazné nedostatky (chybějící fotografie, chybějící popis nemovitosti, neúplné či nesmyslné údaje o ceně) či mají přímo v textu vepsané kontaktní údaje. Jednoduše z toho důvodu, že pak nevíme, zda se někdo neozval přímo emailem anebo na uvedený telefon. Garance zároveň neplatí pro balíčky Základ a Optimal, které mají platnost kratší.
Garanci vrácení peněz lze uplatnit pouze jednou. V případě, že splníte podmínky garance, vrátíme vám částku za inzerci nebo ji prodloužíme. Záleží na vaší preferenci.
Garanci lze využít pouze při zakoupení inzertního balíčku Komplet.