Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Pravidelné platby od ověřeného nájemníka

Ochraňte si svou nemovitost výběrem prověřeného zájemce a vyhněte se tak budoucím problémům s platbami. S Bezrealitky je zájemce ověřen v 6 registrech najednou vč. exekučního, insolvenčního nebo také v registru hledaných osob.

Služby pro majitele

Férový nájem bez provize

Nabídku společně vytvoříme do 10 minut a pak už jen komunikujete se zájemci na zabezpečené platformě. Mezi zájemci vám Bezrealitky pomůže najít toho nejkvalitnějšího a porovná i nabízenou výši nájmu.

 • odhad ceny nájmu
 • ověření bezdlužnosti zájemců
 • maximalizace ceny nájmu
 • jen relevantní zájemci
 • první zájemce do několika minut
 • bezpečná komunikační platforma

Nechci se o nic starat

Chcete jen získávat peníze z nájmu a o nic se nestarat? Se službou Tvůj správce za vás převezmeme všechny aktivity spojené s pronájmem nemovitosti.

 • garantujeme měsíční nájem
 • připravíme kvalitní inzerci vč. fotografií
 • zorganizujeme prohlídky
 • prověříme spolehlivost zájemce
 • zajistíme nájemní smlouvu i přepis energií
 • garantujeme technický stav bytu

Jak to funguje?

Stačí jen vyfotit

Bezrealitky je na vaši straně a se vším vám pomůžeme. Vy si jen připravte fotky své nemovitosti. Pronajmout nikdy nebylo jednodušší.

Zveřejníme nabídku

Na základě vložených parametrů vytvoříme atraktivní popis a pomůžeme i s odhadem ceny nájmu. Vše zvládneme do 10 minut.

Vybereme nájemce

Bezrealitky vám doporučí kvalitní ověřené zájemce a informuje o případných nabídkách na vyšší cenu nájmu než aktuálně požadujete.

Nezávazná poptávka

Vyplníte poptávkový formulář a my se vám ozveme do 60 min (Po - Pá v čase 8 -17 hod)

Osobní schůzka

Na společné prohlídce zhodnotíme stav bytu. Následně připravíme cenovou nabídku a zařídíme smluvní dokumentaci.

Inzerce a prohlídky

Inzerci bereme kompletně na sebe včetně prohlídek a výběru podnájemníků. Zajistíme také převod energií a podpis smlouvy.

Staráme se o váš byt

Provádíme pravidelné kontroly a malé i velké opravy. Garantujeme nájemné a služby včas a v plné výši.


Co říkají naši zákazníci?

Byla jsem mile překvapená. Vše fungovalo bez problémů, komunikaci se zájemci jsem zvládla i já, naprostý počítačový antitalent. Zájemců bylo více, mohla jsem si vybírat až jsem vybrala. Myslím, že vaši službu využívá čím dál víc zájemců než běžné realitky. Jste levnější, pružnější, vše si zájemce vyřizuje přímo s majitelem... Velká spokojenost. Přeji ať se daří. Zdravím.

Jitka

Výborný portál na pronájem nemovitostí. Rychlé a přehledné jednání se zájemci o pronájem. Snadno se plánují schůzky. Dobře se aktualizuje inzerce, snadné vkládání fotografií. Velmi doporučuji

Jana

Absolutní spokojenost! S tímto portálem pronajímám naše nemovitosti už několik let a vždy vše proběhlo bez problémů. Poprvé musím napsat i hodnocení, protože jsem znovu vystavovala inzerát po delší době a potěšilo mě mnoho novinek a hlavně možnost rychle prověřit zájemce přes tento web, respektive poprvé jsem to využila a moc mi to pomohlo při výběru.

Šárka

Uživatelsky jednoduchý a přesto naprosto skvělý portál, který velice ráda využívám.

Martina

S Bezrealitky jsem opakovaně spokojená. Mám bytový dům a už 15 let jinak nepronajímám.

Irena

Pronajměte svoji nemovitost

Férový nájem bez provize

Nabídku společně vytvoříme do 10 minut a pak už jen komunikujete se zájemci na zabezpečené platformě. Mezi zájemci vám Bezrealitky pomůže najít toho nejkvalitnějšího a porovná i nabízenou výši nájmu.

Nechci se o nic starat

Chcete jen získávat peníze z nájmu a o nic se nestarat? Se službou Tvůj správce za vás převezmeme všechny aktivity spojené s pronájmem nemovitosti.

 • 1 665 397návštěv každý měsíc
 • 8900nabídek pronájmů bez provize
 • 23 minutčekáte na prvního zájemce
 • 17 letměníme český trh s nemovitostmi

Nejvíce vás zajímá

Vhodného zájemce vám doporučíme na základě několika parametrů, jako jsou ověření v šesti registrech včetně exekucí a insolvencí, nabízená cena nájmu nebo vyplněný profil zájemce.

Obě varianty mají různé benefity, ale vedou ke stejnému cíli. Je potřeba zvážit, zda máte na pronájem svépomocí kapacity a našich služeb využijete třeba jen částečně, nebo cely proces necháte na nás.

Inzerát se ve vámi zvolené datum a čas posune z aktuální pozice na začátek výpisu inzerátů. Oslovíte tak více potenciálních zájemců než ostatní. Topování si můžete upravovat ve svém uživatelském účtu v záložce Moje nemovitosti.

Pokud si vyberete inzertní balíček Základ nebo Optimal, bude vaše nabídka viditelná na Bezrealitky po dobu 30 dnů a s balíčkem Komplet dokonce 60 dnů.

Peníze vrátíme ve chvíli, kdy se za dobu platnosti inzerátu s balíčkem Komplet nepodaří přes komunikační platformu propojit s ani jedním vážným zájemcem. Více informací ke garanci vrácení peněz najdete na této stránce.

Ověřit bezdlužnost nájemce může jak zájemce o vaši nemovitost, tak vy sami. Stačí znát minimálně jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo a adresu trvalého bydliště zájemce. Na základě IČ a DIČ lze ověřit i právnickou osobu.