Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 1+1 64 m², Ludwig-Thoma Straße, Neuötting, Bavorsko
Pronájem bytu 1+1 64 m², Ludwig-Thoma Straße, Neuötting, Bavorsko
Pronájem bytu 1+1 64 m², Ludwig-Thoma Straße, Neuötting, Bavorsko
Pronájem bytu 1+1 64 m², Ludwig-Thoma Straße, Neuötting, Bavorsko
Pronájem bytu 1+1 64 m², Ludwig-Thoma Straße, Neuötting, Bavorsko
Pronájem bytu 1+1 64 m², Ludwig-Thoma Straße, Neuötting, Bavorsko
Pronájem bytu 1+1 64 m², Ludwig-Thoma Straße, Neuötting, Bavorsko
Pronájem bytu 1+1 64 m², Ludwig-Thoma Straße, Neuötting, Bavorsko

Pronájem bytu 1+1 • 64 m² bez realitkyLudwig-Thoma Straße Neuötting Neuötting Bayern 84524

Ludwig-Thoma Straße Neuötting Neuötting Bayern 84524MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
Měsíční nájemné695 €

+ Poplatky za služby125 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Několik novostavebních bytů v Neuöttingu k pronájmu – další byty samozřejmě na požádání!

Luxusní a centrální bydlení v Neuöttingu

Zde se spojují architektura a modernost. Byty vyzařují příjemný dojem kvality a jistoty ve stylu. Dobře promyšlené dispozice a světlé místnosti zaujmou díky kvalitním materiálům v nadčasově krásné estetice.

Ve středu Neuöttingu realizujeme pro Vás náročný novostavbový projekt, který je jedinečný i moderní. Kromě kvality klademe při plánování a provádění velký důraz na moderní architekturu odpovídající regionu. Pozemek se nachází v tiché, ale centrálně situované osadě. Městské centrum, lékaři a veškeré zařízení denní potřeby jsou snadno dostupné pěšky.

Byty ohromují svými promyšlenými dispozicemi. Všechny byty mají přímý východ na čerstvý vzduch. Zahrady u bytů v přízemí jsou určeny k výlučnému využití majitelem. Z nejvyšších pater je navíc k dispozici krásný a volný výhled. Nemovitost zahrnuje byty s jednou a dvěma místnostmi vhodné pro mladé i starší, páry i jednotlivce.

Tento slunný jednolůžkový byt se nachází v prvním nadzemním podlaží a je vybaven balkonem. Dále je zde prostorný obytný a spací pokoj s jídelním koutem a kuchyní, koupelna a velkorysý vstupní prostor se šatní skříní.

K parkování je Vám k dispozici duplexní parkovací místo. Byt má rovněž vlastní sklepní místnost. Výtahy pohodlně přepravují všechny obyvatele z podzemní garáže do každého patra.

Složení nájemného:

– Základní nájemné za byt (včetně vestavěné kuchyně): 695,00 EUR

– Nájemné za podzemní parkovací místo (duplex): 50,00 EUR

– Provozní náklady: 125,00 EUR

= Celkové nájemné (včetně tepla): 870,00 EUR

V přírodní krajině Horní Bavorska, v okrese Altötting, se nachází prosperující město Neuötting s atraktivním okolím, které kromě jedinečné kvality života nabízí veškeré pohodlí pro harmonické bydlení a život.

Kdo ocení napětí mezi přirozeným šarmem a přímou blízkostí k pulzujícím městům Altötting, Mühldorf a Burghausen, zjistí, že Neuötting je tím pravým místem.

Neuötting má nyní přibližně 9 000 obyvatel. Široká nabídka pracovních příležitostí mnoha známých firem, blízkost k okresním městům Altötting a Mühldorf, dobré dopravní spojení s Mnichovem, vynikající infrastruktura a pestré sportovní a volnočasové možnosti učinily z Neuöttingu velmi oblíbené místo pro bydlení a investice.

Všechna zařízení denní potřeby – supermarkety, pekaři, řezníci, potravinové obchody, banky i řemeslníci – jsou v místě k dispozici a většinou i pěšky dosažitelná.

Pro zdravotní péči je k dispozici několik lékařů různých specializací a tři lékárny. Nejbližší nemocnice se nacházejí v Altöttingu, Mühldorfu a Burghausenu.

V samotném městě najdete mateřskou školu, jesle a základní i střední školu. Další školy se nacházejí ve sousedním Altöttingu, kam se pohodlně dostanete školním autobusem během několika minut. Pobočky Campus Rosenheim se nacházejí v Mühldorfu a Burghausenu.

Okresy Altötting a Mühldorf patří k nejdynamičtějším hospodářským regionům Bavorska. Plně rozvinuté průmyslové zóny poskytují živým odvětvím z oblasti průmyslu, řemesel a služeb ideální prostor pro rozvoj. Investice a zakládání nových firem jsou subventionovány solídní hospodářskou podporou.

Díky široké škále různorodých sportovních zařízení jsou vytvořeny vynikající životní podmínky pro lidi všech generací. K dispozici je pestrá nabídka sportovních a volnočasových aktivit, jako je fotbal, tenis, basketbal, volejbal a mnoho dalšího. Krásné a klidné okolí Vás zve k procházkám v nádherné přírodě.

Díky nyní plynulé A94 – mezi Mnichovem a Marketlem – potřebujete z východních předměstí Mnichova do Neuöttingu přibližně 40 minut autem.

Dokončené rozšíření A94 mezi Marketlem a Mnichovem umožňuje vynikající spojení s hlavním městem Bavorska a představuje výrazný potenciál ke zhodnocení a hospodářský rozmach pro lokalitu i region.

Letiště v Mnichově je dosažitelné za přibližně 45 minut.

V nedalekém Eisenfelden se nachází nádraží Neuötting, které provozuje Südostbayernbahn, na železniční trati Mühldorf–Simbach. Mühldorf, jako železniční uzel, je několikrát denně obsluhován regionálními vlaky Südostbayernbahn. Železniční uzel Mühldorf am Inn propojuje sedm železničních tratí: Mnichov, Rosenheim, Traunstein, Freilassing, Simbach, Landshut a Burghausen. V osobní dopravě je Mnichov dosažitelný v průměru každou hodinu během přibližně 40 minut.

Od roku 2027 se plánuje vybudování dvojkolejné tratě mezi Mühldorfem a Mnichovem. Tím by vlaková spojení mezi Mnichovem a Mühldorfu byla k dispozici každých 30 minut.

Energeticky úsporné a nadstandardní vybavení:

• Moderní stavební způsob a vysoce kvalitní vybavení dle standardu KfW 40 NH Effizienzhaus

• Tepelně izolační cihly

• Balkon

• Výtah od podzemní garáže až do příslušného patra

• Úsporné a nákladově efektivní vytápění díky dálkovému vytápění

• Byt je většinou bezbariérový

• Vestavěná kuchyň s elektrospotřebiči

• Kvalitní podlahové krytiny / moderní dlaždice

• Individuálně nastavitelné podlahové topení pro příjemný pocit komfortu

• Bezzábradlové sprchy a designové vybavení koupelny

• Hliníkové plastové okna – venkovní část antracit, vnitřní bílá (trojitě izolační)

• Elektricky ovládané rolety

• Decentralizovaná ventilace obytných prostor s rekuperací tepla

• Zařízení na změkčení vody

• Podzemní parkovací místo (duplex)

• Sklepní místnost

• Dopravně uklidněná příjezdová ulice bez průjezdu

Děkujeme Vám za Váš zájem o tuto nemovitost.

Vždy jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy a kdykoli se s Vámi domluvit na prohlídce.

Rádi Vám také pomůžeme s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti. Oslovte nás – stanovíme aktuální tržní hodnotu (odhad tržní hodnoty) pomocí znaleckého posudku. Tato služba je při zadání mandátu samozřejmostí.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
StavNovostavba
Podlaží1. podlaží
PENBA - Mimořádně úsporná
Cena za jednotku10,86 € / m2
Dostupné od15. 12. 2025
Dispozice1+1
Číslo inzerátu1011691
Užitná plocha64

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Sklep
Parkování
Bezbariérový přístup
Garáž
Výtah
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDNeuötting, Michaelifeld
🚶 236 m (3 min)
PoštaPostagentur im REWE-Supermarkt
🚶 756 m (9 min)
ObchodRewe
🚶 719 m (9 min)
BankaSparkasse
🚘 1 312 m (3 min)
RestauraceGolden Panda
🚶 761 m (9 min)
LékárnaMarien Apotheke
🚘 1 505 m (4 min)
ŠkolaPestalozzischule
🚶 817 m (10 min)
Mateřská školaKindergarten St. Nikolaus
🚶 811 m (10 min)
SportovištěDreifachturnhalle
🚶 638 m (8 min)
Hřiště
🚶 494 m (6 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.