
Prodej bytu 5+kk • 126 m² bez realitkyPodbělohorská, Praha - Smíchov
Využít program Bydlím hned, koupím později
Jako přímý majitel nabízím k prodeji dvougenerační byt 5+kk v Rezidenci Podbělohorská, která se nachází na začátku rezidenční vilové oblasti Na Hřebenkách.
V těsné blízkosti je park Klamovka, několik dětských hřišť, školek, základní škola nebo nově otevřená prodejna Lidl. Chůzí se také během 10 minut dostanete do Petřínských zahrad. Vynikající je i dostupnost do centra, 5 minut autem na Malou Stranu, zastávky tramvaje a autobusu jsou pár metrů pěšky od domu, odkud se dostanete na metro Anděl do 10 minut.
Byt je dvougenerační, v levé části je velikostně 2+kk a v pravé 3+kk, spojen je společnou předsíňkou. V každé části je jedna koupelna a celkem tři toalety. Dominantou bytu je moderní, luxusní kuchyně vybavená spotřebiči AEG v nejvyšší třídě a dvěma lednicemi značky Samsung. Ve dvou ložnicích i na chodbách jsou skříně a úložné prostory vyrobené na míru. Technická místnost je vybavena dřezem, pracovní deskou, vestavěným nábytkem, pračkou i sušičkou. Součástí prodeje je i parkovací stání v domě na uzamykatelném zakladači.
Kontakt pouze od přímých zájemců, realitní kanceláře prosím o respektování.
As the direct owner, I am offering for sale a two-generational apartment (5+kk layout) in the Residence Podbělohorská, located at the beginning of the residential villa area Na Hřebenkách.
In close proximity, there is Klamovka Park, several playgrounds, kindergartens, an elementary school, as well as a newly opened Lidl store. Within a 10-minute walk, you can also reach the Petřín Gardens. Accessibility to the city center is excellent: Malá Strana is a 5-minute drive away, and tram and bus stops are just a few meters from the building, with connections to the Anděl metro station within 10 minutes.
The apartment is arranged as two separate units: the left section has a 2+kk layout, while the right section is 3+kk, connected by a shared entrance hall. Each section has one bathroom, and there are three toilets in total. The standout feature of the apartment is a modern, luxurious kitchen equipped with top-of-the-line AEG appliances and two Samsung refrigerators. Custom-built wardrobes and storage spaces are installed in two bedrooms as well as in the hallways. The utility room is equipped with a sink, worktop, built-in furniture, a washing machine, and a dryer. The selling price also includes a parking space in the building on a lockable parking system.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 4. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Smíšená |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 1013341 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 126 m² |
| Cena za jednotku | 157 936,51 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 5+kk |
| Podlaží | 2. podlaží z 6 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Rizika | Prověřit » |
Vybíráte byt?
Mějte jistotu, že máte všechny důležité informace!
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 6 m² | |
| Garáž | |
| Výtah |
| Bezbariérový přístup | |
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později






















