Prodej domu 4+kk • 132 m² bez realitky611, Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj
Tato nemovitost již od 24 736 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Chcete bydlet ještě v roce 2026. Nabízíme k prodeji nízkopodlažní moderní rodinný dům v klidné části u Chlumce nad Cidlinou, dům je nyní ve výstavbě a k dokončení v roce 2026 = velká výhoda zapojit se do konečné části projektu. Dům se nachází na konci slepé ulice, což zaručuje příjemný klid. Dům je napojen na městkou kanalizaci, městkou vodu a elektro.
Novostavba o dispozici 4+kk nabízí téměř 132 m² zastavěné plochy a vlastní pozemek o velikosti téměř 700 m². Dům je navržen s důrazem na funkčnost, komfort a současný moderní styl. Po nakročení do domu se zde nachází vstupní chodba s místem pro vestavěné skříně, samostatná toaleta a praktická technická místnost, kterou lze využít jako spíž či úklidový prostor. Dominantou je světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a velkým posunným oknem + přípravou na krb, které plynule propojuje interiér s terasou a navazující zahradou – ideálním místem pro letní posezení, grilování i rodinné chvíle.
Zahrada díky své velikosti je nenáročná na údržbu, zároveň však nabízí prostor pro dětské hry, odpočinek i případný bazén. Část pozemku je oplocena a zelená stěna v zadní části poskytuje příjemné soukromí.Dále zde jsou dva dětské pokoje, prostorná ložnice a koupelna. K domu náleží dvě parkovací místa přímo před vstupem.Technické řešení odpovídá současným nárokům na úsporné bydlení – dům je vybaven tepelným čerpadlem a kvalitní izolací, Rekuperace, což zajišťuje nízké provozní náklady a příjemné klima po celý rok. Samozřejmostí je příprava na venkovní rolety.
Lokalita představuje ideální kombinaci klidného venkovského prostředí a výborné dostupnosti. Do Chlumce nad Cidlinou dojedete během několika minut a díky blízkému nájezdu na dálnici D11 je pohodlně dostupná i Praha (40min) nebo Hradec Králové (20min). Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost i krásnou přírodu vhodnou pro procházky, cyklistiku a víkendové výlety.
Cena - hrubá stavba 5.900.000,-
Cena - finálním dokončení 9.900.000,-
Cena - na klíč 10.900.000,-
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat – rád Vám poskytnu podrobnosti.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 11. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Nevybaveno |
| Nízkoenergetický | Ano |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Užitná plocha | 132 m² |
| Celkem podlaží | 1 |
| Cena za jednotku | 44 696,97 Kč / m2 |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozice | 4+kk |
| Číslo inzerátu | 1022259 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Poloha domu | Samostatný |
| Plocha pozemku | 692 m² |
| Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete