Pronájem garáže • 12 m² bez realitkyKolmanova, Praha - Modřany
Nepřehlédněte
Kolmanova, Praha - ModřanyGarážMěsíční nájemné2 500 Kč
+ Vratná kauce2 500 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 2 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu v novostavbě garážové stání o výměře 12 m2, jež představuje ideální prostor pro bezpečné parkování Vašeho vozidla. Pro případné dotazy či domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte prostřednictvím zpráv.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 20. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Číslo inzerátu | 1022601 |
| Plocha garáže | 12 m² |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Vybaveno | Nevybaveno |
| Poloha nemovitosti | Řadový |
| Cena za jednotku | 208,33 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Garáž |
V okolí nemovitosti najdete
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné2 500 Kč
+ Vratná kauce2 500 Kč
Máte o nabídku zájem?