Prodej bytu 1+kk • 54 m² bez realitkyKobližná, Brno - Město Brno, Jihomoravský kraj
Využít program Bydlím hned, koupím později
BYT 1+kk 54 m² | PALÁC KOBLIŽNÁ
Prestižní rezidence v historickém centru Brna
Plně zařízený slunný byt 1+kk v 6. NP rezidence Palác Kobližná — 200 m od náměstí Svobody. Jižní orientace, klimatizace, recepce, výhled na centrum. Ihned k nastěhování nebo k investičnímu pronájmu.
▌DISPOZICE
• 1+kk, užitná plocha 54 m²
• Obytná část s rozkládací sedačkou a smart TV
• Spací část se závěsem, postel 160 cm s matrací
• Plně vybavená kuchyňská linka s jídelním koutem
• Koupelna se sprchou (Villeroy & Boch), samostatné WC
• Pračka se sušičkou 2v1, vestavěné skříně
• Klimatizace (split)
Celé vybavení zůstává v bytě — stačí přivézt osobní věci.
▌PALÁC KOBLIŽNÁ — STANDARD BUDOVY
• Denní recepce s obsluhou (včetně možnosti převzetí a úschovy vašich zásilek), kamerový systém
• Bezpečnostní vstupní dveře, hliníková okna s dvojsklem
• Vytápění CZT Teplárny Brno — stabilní cena, podíl OZE, žádný kotel a žádné související riziko
▌LOKALITA — VŠE PĚŠKY
Náměstí Svobody 2 min (196 m), Mahenovo divadlo 3 min, Zelný trh 4 min, Katedrála Petrov 6 min, hlavní nádraží 10 min, hrad Špilberk 12 min. Tramvaj a autobus 2 min. Lékárna, banky, restaurace a kavárny do 100 m.
▌CENA: 7 950 000 Kč (≈ 147 222 Kč/m²)
Cena reflektuje prestižní adresu, plné vybavení (bez investic navíc).
▌SMLUVNÍ A PRÁVNÍ SERVIS
Kompletní převod zajistí buď spolupracující advokátní kancelář, nebo advokátní servis Bezrealitky.cz — volba kupujícího. Standardní rozsah: rezervační i kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny (uvolnění po vkladu do katastru), návrh na vklad, předávací protokol, daňové ošetření, podklady pro hypoteční odhad do 24 h.
▌DOKUMENTACE PŘIPRAVENA
PENB, výpis z LV, nabývací titul, vyúčtování energií, stanovy SVJ, prohlášení vlastníka, půdorys, přehled plánovaných investic SVJ.
Fotografie prošly profesionální postprodukcí (úprava osvětlení, barev a expozice). Dispozice, vybavení a technický stav bytu odpovídají skutečnosti.
Reaguji obvykle do hodiny. Prohlídky kdykoliv po telefonické domluvě, ideálně v denním světle.
APARTMENT 1+kk 54 m² | PALÁC KOBLIŽNÁ
Prestigious residence in the historical center of Brno
Fully furnished sunny 1+kk apartment on the 6th floor of the Palác Kobližná residence — 200 m from Freedom Square (Náměstí Svobody). South-facing orientation, air conditioning, reception, city center views. Ready for immediate move-in or investment rental.
▌LAYOUT
• 1+kk, usable area 54 m²
• Living area with a sofa bed and smart TV
• Sleeping area separated by a curtain, 160 cm bed with a mattress
• Fully equipped kitchen unit with a dining area
• Bathroom with a shower (Villeroy & Boch), separate toilet
• 2-in-1 washer and dryer, built-in wardrobes
• Air conditioning (split system)
All furnishings remain in the apartment — just bring your personal belongings.
▌PALÁC KOBLIŽNÁ — BUILDING STANDARDS
• Daytime reception with staff (including the option to receive and store your packages), CCTV camera system
• Security entrance doors, aluminum windows with double glazing
• Central heating (Teplárny Brno) — stable price, share of renewable energy sources, no boiler and no associated risks
▌LOCATION — EVERYTHING WITHIN WALKING DISTANCE
Freedom Square (Náměstí Svobody) 2 min (196 m), Mahen Theatre 3 min, Cabbage Market (Zelný trh) 4 min, Petrov Cathedral 6 min, Main Train Station 10 min, Špilberk Castle 12 min. Tram and bus 2 min. Pharmacy, banks, restaurants, and cafes within 100 m.
▌PRICE: 7,950,000 CZK (≈ 147,222 CZK/m²)
The price reflects the prestigious address and full furnishing (no additional investments needed).
▌CONTRACTUAL AND LEGAL SERVICES
The complete transfer will be handled either by a cooperating law firm or the legal service of Bezrealitky.cz — buyer's choice. Standard scope: reservation and purchase agreement, attorney escrow of the purchase price (released after registration in the Land Registry), proposal for registration, handover protocol, tax treatment, documents for mortgage appraisal within 24 hours.
▌DOCUMENTATION READY
EPC (Energy Performance Certificate), Land Registry extract, title deed, energy billing, HOA (SVJ) bylaws, owner's declaration, floor plan, overview of planned HOA investments.
The photographs underwent professional post-production (adjustment of lighting, colors, and exposure). The layout, furnishings, and technical condition of the apartment correspond to reality.
I usually respond within an hour. Viewings anytime by phone appointment, ideally in daylight.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 17. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Číslo inzerátu | 1024332 |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Umístění | Centrum |
| Rizika | Prověřit » |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 1+kk |
| Podlaží | 5. podlaží z 6 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Rekonstrukce | Interiér |
| Užitná plocha | 54 m² |
| Cena za jednotku | 147 222,22 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Bezbariérový přístup | |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později

Prodej bytuSouběžná, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj- 2+1
- 58 m²
7 207 200 Kč7 394 400 Kč
Ušetříte 187 200 Kč