Prodej pozemku • 800 m² bez realitkyČeská Lípa - Česká Lípa, Liberecký kraj
Nový
Česká Lípa - Česká Lípa, Liberecký krajCena1 160 000 Kč
Tato nemovitost již od 4 863 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Prodáme, bez RK ! malou zahradu s karavanem, 800 m2. Elektřina vede podél pozemku. Voda se řeší vrtem. Půvabné a klidné místo na okraji malebné obce Radeč, 12 km od ČL. Celková cena včetně staršího karavanu je 1.160.000,- Kč. . Hodí se pro rekreační, zahrádkářské a stanovací účely. Vhodná pro budoucí stavbu menší chaty nebo domku. RK nevolat !!!
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 19. 5. 2026 |
|---|---|
| Typ pozemku | Zahrada |
| Plocha pozemku | 800 m² |
| Číslo inzerátu | 1025091 |
|---|---|
| Vlastnictví | Osobní |
| Cena za jednotku | 1 450 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Vzdálenost k:
Cena1 160 000 Kč