Prodej bytu Třípokojový • 74 m² bez realitkyHrobákova, Petržalka - Háje, Bratislavský kraj
Tato nemovitost již od 1 132 € měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Predávame 3-izbový byt v osobnom vlastníctve o rozlohe 73,79m², ktorý sa nachádza na 6. z 12 poschodí. Byt prešiel postupnou rekonštrukciou:
- 2013 – rekonštrukcia elektrických rozvodov,
- 2013 – rekonštrukcia jadra - WC, kúpeľňa,
- 2018 – nové laminátové podlahy v celom byte,
- 2018 – rekonštrukcia spálne,
- 2019 – rekonštrukcia haly (omietka, vstavaná skriňa),
- 2021 – nové interiérové dvere,
- 2023 – kompletná rekonštrukcia kuchyne,
- 2023 – rekonštrukcia obývačky.
Byt predávame čiastočne zariadený (nábytok v chodbách, vstavané skrine, kompletne zariadená spálňa, práčka, kuchyňa so sporákom a elektrickou rúrou). Aktuálne už nie je obývaný a nie je zaťažený žiadnymi ťarchami. K bytu prislúcha lodžia s rozlohou 2,76 m², pivničná kobka s rozlohou cca 1,5 m² a zdieľaná miestnosť s úložným priestorom umiestnená pred vstupom do bytu.
Dom je od roku 2017 zateplený, spoločné priestory a výťahy zrekonštruované. Má vlastnú kotolňu na teplú úžitkovú vodu. Správca dobre hospodári s prebytkom vo fonde opráv.
Mesačné náklady na bývanie pre 3-člennú rodinu predstavujú 250€.
Lokalita má veľmi dobré dopravné napojenie aj vybavenosť vrátane obchodov, reštaurácie, detských ihrísk, škôlok a škôl. Je tichá a bezpečná. Bezproblémové parkovanie priamo pred domom. V blízkosti je les, dostihová dráha a jazero Draždiak.
Pokiaľ vás ponuka zaujala, v prípade otázok alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte prostredníctvom komunikačnej platformy.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 23. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 1026330 |
| PENB | C - Úsporná |
| Užitná plocha | 74 m² |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | Třípokojový |
| Podlaží | 6. podlaží z 12 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Sídliště |
| Cena za jednotku | 3 648,65 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Bezbariérový přístup | |
| Lodžie 2,76 m² |
| Sklep 1,5 m² | |
| Výtah | |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Podobné nabídky jako tato nemovitost
- Prodej
- Byt
- 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk, Třípokojový, Čtyřpokojový

Prodej bytuŠtefana Majera, Záhorská Bystrica - Záhorská Bystrica, Bratislavský kraj- Třípokojový
- 91 m²
315 000 €
Prodej bytuCabanova, Dúbravka - Dúbravka, Bratislavský kraj- Čtyřpokojový
- 80 m²
259 000 €269 000 €
Ušetříte 10 000 €