Prodej chaty, chalupy 2+kk • 50 m²Slapy - Slapy u Tábora, Jihočeský kraj
Tato nemovitost již od 24 073 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Nabízíme k prodeji chalupu k celoročnímu užívání v obci Slapy, Středočeský kraj. Nemovitost se nachází na klidném místě v zalesněném svahu pod Červenou horou, což zajišťuje naprosté soukromí a přírodu na dosah ruky. Lokalita vyniká skvělou dostupností z Prahy a zároveň těsnou blízkostí k vodní nádrži Slapy (cca 2km). Chata je v původním stavu.
V přízemí chaty jsou dvě obytné místnosti (kuchyně a obývací pokoj), malá koupelna a toaleta. Odpad je řešen trativodem a jímkou. V podkroví je ložnice, kam se pohodlně vejdou 4 postele. Suterén chaty tvoří technická místnost. Vytápění objektu je řešeno lokálně kamny na tuhá paliva. Na pozemku lze pohodlně zaparkovat.
Zásadní předností této nabídky je výjimečně velký pozemek se vzrostlými stromy, který poskytuje obrovský prostor pro relaxaci, zahradničení a absolutní klid od okolního světa. Nemovitost je ideální pro rodinnou rekreaci i celoroční odpočinek v žádané lokalitě.
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat.
PENB: G*(údaj není k dispozici)
Parametry nemovitosti
| Stav | Před rekonstrukcí |
|---|---|
| Dispozice | 2+kk |
| Vlastnictví | Osobní |
| Poloha rekreačního objektu | Samostatný |
| Užitná plocha | 50 m² |
| Voda | Z veřejného zdroje |
| Konstrukce budovy | Smíšená |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1027097 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Plocha pozemku | 2 736 m² |
| Cena za jednotku | 114 840 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 0 minut pěšky |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 24 073 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.

























