Pronájem kanceláře • 74 m² bez realitkySchneidergasse 2, , Bavorsko
Objekt, zrekonstruovaný a renovovaný v roce 2005, zahrnuje jedno parkovací stání pro automobil a nachází se v dobré lokalitě blízko centra obce.
Reprezentativní kancelářské prostory se nacházejí ve velké výloži a disponují automaticky otevíranými skleněnými posuvnými dveřmi, celková plocha činí cca 74 m². Objekt je doplněn elektrickým markýzou. K dispozici je také malá čajovna a WC.
Vchod do obchodní jednotky se nachází na adrese Schweinfurter Straße 28.
V případě potřeby je možné si pronajmout ještě dvě menší skladovací místnosti (9 m² / 4 m²).
K objektu náleží také provozní byt v prvním patře, který je momentálně pronajatý a při případné změně nájemce je rovněž k dispozici k pronájmu.
Adresa Schneidergasse 2 se nachází v ustáleném historickém jádru Gochsheimu – centrálně a s vynikající dopravní dostupností. Byt je orientován směrem ke Schweinfurter Straße, což zaručuje krátké vzdálenosti do všech směrů. Schweinfurt je dosažitelný za pouhých cca 10 minut, dálnice A70 se svou vyhrazenou odjezdem „Gochsheim“ je prakticky před dveřmi. Würzburg je dosažitelný zhruba za 35 minut a Bamberg přibližně za 30 minut – ideální pro dojíždějící do celé oblasti. Obchodní možnosti a základní občanská vybavenost jsou dostupné pěšky.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Plocha kanceláře | 74 m² |
| Dostupné od | 1. 1. 2027 |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1039715 |
| Cena za jednotku | 9,19 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep | |
| Parkování |
| MHD 3 minuty pěšky |




