
Pronájem bytu 2+1 • 49 m² bez realitkyŽákovská, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský kraj
Žákovská, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský krajMHD 4 minuty pěškyPoznámka k ceně
+ služby 2390, kauce 22100Hledáte byt, který voní novotou, nabízí dostatek prostoru a zároveň se nachází v jedné z nejoblíbenějších částí Havířova? Pak jste právě našli svůj nový domov.
Tento krásný byt po kompletní rekonstrukci ve zvýšeném přízemí zatepleného domu vás okouzlí hned při prvním vstupu. Moderní interiér, promyšlená dispozice a kvalitní provedení vytvářejí místo, kde se budete cítit příjemně každý den.
Dominantou bytu je velkorysý obývací pokoj, který nabízí dostatek prostoru pro odpočinek i společné chvíle. Plynule z něj vstoupíte do ložnice, která poskytuje klidné a útulné zázemí pro kvalitní odpočinek.
Kuchyně potěší každého, kdo má rád moderní a funkční řešení. Najdete zde novou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči včetně myčky, dostatek pracovní plochy i úložného prostoru. Vaření tady bude radost.
Koupelna je navržena v elegantním moderním stylu a nabízí prostorný sprchový kout, místo pro pračku i kvalitní vybavení, které zpříjemní každodenní fungování.
Byt se nachází v klidné a vyhledávané části Havířova-Města, která nabízí ideální spojení pohodového bydlení a skvělé dostupnosti.
Jen pár minut od domu najdete kavárny, restaurace, obchody, školy, školky, lékaře i zastávky MHD. Nedaleko se nachází také centrum města, parky i oblíbená promenáda Na Nábřeží, kde si můžete užívat procházky, sport nebo chvíle odpočinku. Samozřejmostí je také pohodlné parkování přímo u domu.
Tohle není jen byt. Je to místo, kde začínají nové příběhy. Moderní, klidné a připravené stát se vaším domovem.
Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes. Takto zrekonstruované byty v této lokalitě bývají obsazené velmi rychle.
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 2390, kauce 22100




Pronájem bytuOlbrachtova, Ostrava - Slezská Ostrava, Moravskoslezský kraj- 2+1
- 70 m²
10 000 Kč + 6 500 Kč







