Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej bytu 3+1 90 m², Honsellstraße 8, Kehl, Bádensko-Württembersko
Prodej bytu 3+1 90 m², Honsellstraße 8, Kehl, Bádensko-Württembersko
Prodej bytu 3+1 90 m², Honsellstraße 8, Kehl, Bádensko-Württembersko

Prodej bytu 3+1 • 90 m² bez realitkyHonsellstraße 8, , Bádensko-Württembersko

Honsellstraße 8, , Bádensko-WürttemberskoMHD 3 minuty pěšky • Výtah • Garáž
Cena350 000 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Tento speciální byt se nachází ve 13. patře jediného mrakodrapu v Kehl am Rhein – přímo na břehu Rýna a v bezprostřední blízkosti hraničního přechodu do Francie. Budova je ve velmi udržovaném stavu a je bezbariérově přístupná ze dvou výtahů.

V současnosti se budova ještě vytápí centrálním olejovým systémem, přičemž přechod na dálkový způsob vytápění je právě prováděn.

Samotný byt byl svěže a příjemně zrekonstruován: Světlé podlahy s dřevěnou texturou, obklady okolo topných těles a moderní otevřený design vytvářejí přívětivou atmosféru s ohromujícím panoramatickým výhledem. Na přibližně 90 m² obytné plochy na vás čekají dvě ložnice, prostorný obývací a jídelní kout spojený s otevřenou kuchyní, koupelna, hostinský WC a loggia se zimním zasklením. Tuto loggiu lze podle počasí zcela otevřít nebo zavřít – zábradlí z plného zasklení umožňuje neomezený panoramatický výhled.

Odtud si užijete úchvatný výhled přes bývalý areál státní výstavy zahrad s Villou Schmidt a Passarell, přes rýnskou nížinu, Černý les, Štrasburg včetně katedrály až po Vogeze.

Lokalita je stejně přesvědčivá jako samotný byt: V bezprostřední blízkosti se nachází veškeré obchody denní potřeby, školy, ordinace, autobusové zastávky a nádraží. Do center Štrasburgu a Kehl se dostanete během několika minut. Navzdory centrální poloze nabízí dům díky promyšlenému uspořádání bytových jednotek klidné obytné prostředí.

Dalšími přednostmi je prostorné parkovací místo v podzemní garáži s nadstandardními rozměry, které je uzamykatelné a neviditelné – nahrazuje klasickou sklepní místnost a poskytuje dodatečný úložný prostor za cenu 20 000 eur.

Tento byt spojuje klidnou, udržovanou obytnou atmosféru s jedinečnou polohou a ohromujícím výhledem – jedinečná nabídka na Rýně.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
Dispozice3+1
Užitná plocha90
StavPo rekonstrukci
Číslo inzerátu1055001
Cena za jednotku3 888,89 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Garáž
Výtah
Bezbariérový přístup
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDKehl Bahnhof
🚶 214 m (3 min)
PoštaHermes Paketshop
🚘 1 209 m (4 min)
ObchodLandbäckerei Zimmerer
🚶 222 m (3 min)
BankaVolksbank Bühl
🚶 525 m (6 min)
RestauraceVilla Schmidt
🚶 110 m (1 min)
LékárnaRohan's Anker-Apotheke
🚶 356 m (4 min)
ŠkolaFalkenhausenschule
🚶 615 m (7 min)
Mateřská školaKita St. Bernhard
🚶 235 m (3 min)
SportovištěKT-Halle
🚘 1 359 m (3 min)
Hřiště
🚶 325 m (4 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.