Prodej domu 6+1 • 70 m² bez realitkyBummert Trift 8, , Dolní Sasko
Bummert Trift 8, , Dolní SaskoMHD 5 minut pěšky • Parkování • GarážNeobvyklá parcela s výjimečnou hodnotou – bydlení v nádherné lokalitě na okraji lesa
Některé nemovitosti zaujmou svým vybavením – tato poutá především svou jedinečnou polohou a neobvykle prostornou parcelou. Na impozantních 6 329 m² se vám otevírá pozemek nabízející mnoho soukromí, propojení s přírodou a téměř neomezené možnosti úprav.
V klidné slepé ulici, přímo u okraje lesa, si zde užijete lokalitu, kterou dnes najdete jen velmi zřídka. Přímý přístup do lesa je vzdálen přibližně 300 m. Ať už toužíte po idylickém rodinném sídle, útočišti pro milovníky přírody, nebo po parcele s dlouhodobým rozvojovým potenciálem – tato nemovitost nabízí vynikající základ pro realizaci individuálních představ o bydlení.
Budova, postavená původně kolem let 1930/1940, byla ve středních padesátých letech kompletně přestavěna na rodinný dům a částečně modernizována v 70. letech. Dnes je nemovitost v potřebném stavu rekonstrukce a poskytuje novým majitelům možnost dům podle vlastních představ modernizovat a přizpůsobit současným trendům. Navíc je zde možnost dalšího rozšíření obytné plochy, čímž se dům stává ideální základnou pro prostorné až domov uprostřed přírody.
Již provedené investice tvoří pevný základ pro další modernizaci. Například vlastní čistička odpadních vod byla před několika lety modernizována a má platnost až do roku 2036. Plynový kondenzační kotel byl instalován v roce 2018.
V pravém centru pozornosti této nemovitosti však zůstává výjimečná parcela. Kombinace rozlehlé plochy, přímé lokality u lesa a absolutně klidné slepé ulice vytváří kvalitu bydlení, která se v této podobě již sotva nachází. Zde si můžete vychutnat volnost, přírodu a klid – a zároveň mít možnost vytvořit si domov s naprosto osobitým charakterem.
Vzácná nabídka pro ty, kteří hledají něco výjimečného a ocení obrovský potenciál jedinečné lokality.
Bydlení v lázeňském městě Hage!
V klidné slepé ulici, přímo u okraje lesa, si zde užijete lokalitu, kterou dnes najdete jen velmi zřídka. Přímý přístup do lesa je vzdálen přibližně 300 m. Ať už toužíte po idylickém rodinném sídle, útočišti pro milovníky přírody, nebo po parcele s dlouhodobým rozvojovým potenciálem – tato nemovitost nabízí vynikající základ pro realizaci individuálních představ o bydlení.
Kombinace rozlehlé plochy, přímé lokality u lesa a absolutně klidné slepé ulice vytváří kvalitu bydlení, která se v této podobě již sotva nachází. Zde si můžete vychutnat volnost, přírodu a klid – a zároveň mít možnost vytvořit si domov s naprosto osobitým charakterem.
Přízemí:
Obývací pokoj, kuchyně s prostory pro uskladnění potravin, jídelna, 2 ložnice, rezervní prostor k dokončení, koupelna s vanou, WC, umyvadlo a topení, úložný prostor s připojením pro pračku a sušičku, chodba.
Patro:
Ložnice, chodba a podkrovní prostor (rezervní prostor k dokončení).
Venkovní prostor:
Terasa, malá garáž, 2 parkovací místa, zahradní prostor se starými stromy, malá louka.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.







