
Prodej bytu 3+1 • 67 m² bez realitkyWehlener Str. 26 Dresden-Blasewitz Blasewitz Sachsen 01279
Jedná se o střešní byt se 3 pokoji a terasou v obytném domě (postaveném v roce 1995) s podzemní garáží a výtahem.
Střešní byt se skládá ze tří obytných místností, kuchyně s oknem, prostorné haly, vnitřní koupelny (s vanou, připojením pro pračku a sušákem na ručníky) a střešní terasy.
Vybavení odpovídá zobrazeným fotografiím.
K bytu náleží sklepní kóje o rozloze přibližně 4 m².
Dostupné parkovací místo v podzemní garáži (Duplex Parker) je zahrnuto v nabídkové ceně.
V celém domě se momentálně provádí kompletní obnova stoupacích rozvodů, proto byly části koupelny a kuchyně staženy. To umožňuje, aby po dokončení stavebních prací (říjen 2026) bylo možné provést při obnovení bytu jeho renovaci. Proto bude byt „volný“ a nebude pronajat od poloviny září 2026.
Kromě estetických úprav by měla být ve střednědobém horizontu obnovena také hydroizolace střešní terasy.
Tato nabídka je tedy jednoznačně určena řemeslníkům nebo zkušeným investorům do nemovitostí. Je zde možnost hrubého výnosu z pronájmu nad 6,5 %.
Další otázky rád zodpovím telefonicky již před samotnou prohlídkou. Pro tento účel mě prosím kontaktujte krátkou zprávou prostřednictvím portálu – ozvu se vám co nejdříve.
Prohlídky jsou v zásadě možné kdykoliv po dohodě.
Wehelener Straße 26, 01279 Drážďany
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.





