Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Špitálská, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/179078
Pronájem bytu 1+kk, 50 m² bez realitky, Špitálská, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
12.000 Kč + 2.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím pronájem krásného a prostorného bytu 1+kk o ploše 50 m2 v centru Hradce Králové v historické budově. Spaní je v tomto bytě řešeno zvýšeným patrem, tedy nezasahuje do obytného prostoru. Byt se nachází ve 2.NP. Celá nemovitost a i byt jsou po kompletní rekonstrukci. V domě jre k dispozici internet, satelit, výtah, prádelna. Byt může být bez vybavení,...
Nabízím pronájem krásného a prostorného bytu 1+kk o ploše 50 m2 v centru Hradce Králové v historické budově. Spaní je v tomto bytě řešeno zvýšeným patrem, tedy nezasahuje do obytného prostoru. Byt se nachází ve 2.NP. Celá nemovitost a i byt jsou po kompletní rekonstrukci. V domě jre k dispozici internet, satelit, výtah, prádelna. Byt může být bez vybavení, částečně nebo plně vybaven - záleží na dohodě. V koupelně je vana.
zobrazit celý popis
I offer beautiful and spacious rental apartment 1 + kk, 50 m2 in the center of Hradec Kralove in a historic building. Sleeping in this elevated floor apartment solved, that does not detract from the residential area. The apartment is located in 2.NP. The whole property is flat and even after a complete reconstruction. The house jre available Internet, satellite TV, elevator, laundry. The...
I offer beautiful and spacious rental apartment 1 + kk, 50 m2 in the center of Hradec Kralove in a historic building. Sleeping in this elevated floor apartment solved, that does not detract from the residential area. The apartment is located in 2.NP. The whole property is flat and even after a complete reconstruction. The house jre available Internet, satellite TV, elevator, laundry. The apartment can be without equipment, partially or fully equipped - depending on the agreement. The bathroom has a bathtub.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
179078
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
50 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více