Prodej rekreačního objektu 1+kk bez realitky

Větrný Jeníkov, Kraj Vysočina

https://www.bezrealitky.cz/id/263754
Prodej rekreačního objektu 44 m² bez realitky, Větrný Jeníkov, Kraj Vysočina, hlavní foto
Cena:
69.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Přímý majitel nabízí k prodeji samostatně stojící rekreační chatu ve Větrném Jeníkově u Černého rybníka EXKLUZIVNĚ za cenu dle znaleckého posudku. Objekt je přístupný z nezpevněné lesní cesty a je napojen na rozvody el. energie. Odpadní vody jsou trativodem svedeny do okolního terénu, záchod je chemický. Konstrukčně se jedná o dřevěný nepodsklepený přízemní...
Přímý majitel nabízí k prodeji samostatně stojící rekreační chatu ve Větrném Jeníkově u Černého rybníka EXKLUZIVNĚ za cenu dle znaleckého posudku. Objekt je přístupný z nezpevněné lesní cesty a je napojen na rozvody el. energie. Odpadní vody jsou trativodem svedeny do okolního terénu, záchod je chemický. Konstrukčně se jedná o dřevěný nepodsklepený přízemní objekt se sedlovou střechou s obytným podkrovím a kolnou. Krov je dřevěný, krytina z osinkocementových vlnitých desek. Bližší informace rád podám na tel. 775303577. Rychlé jednání = sleva.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
263754
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
1+kk
plocha:
44 m²
cena:
69.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Vybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více