Pronájem kanceláře 2+kk bez realitky
Praha - Břevnov

10.000 Kč + 2.100 Kč

Popis

Dáváme k dispozici dvojkancelář v 1. NP secesního domu z roku 1907. V 90. letech dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí a kanceláře pravidelně renovujeme (malování, pokládka koberců). V budově sami máme usídlené naše další společnosti a správce budovy je denně přítomen. Dům je zabezpečen s napojením na pult centrální ochrany a přístup do budovy je přes čipovou kartu (po dohodě lze vytisknout docházku zaměstnanců). Toalety jsou na každém mezipatře (střídavě dámské a pánské) a v podkroví je zasedací místnost (viz. foto) pro cca 10 lidí, která je nájemníkům k dispozici v rámci nájemného.

V místnostech je již rozvedena síť Ethernet. Dvojkancelář je možné využívat pro 3 - 5 lidí, případně použít menší místnost jako malou zasedací místnost (viz. foto). Okna jsou situovaná do dvora a v parných létech se teplota v kanceláři pohybuje max. kolem 25°C. Na přání můžeme prostory vybavit základním nábytkem nebo zcela vyklidit. Při podpisu smlouvy bude předem kancelář vymalována a položeny nové koberce .

Klidná lokalita s dobrou dostupností (banky, pošty, obchody, restaurace) do 1 km a pouze cca 3 minuty od vjezdu do tunelu Blanka (směr Troja) a Strahovského tunelu (směr Jižní spojka). Přímo přes ulici jsou 2 restaurace vhodné pro každodenní obědy nebo obchodní jednání s klienty. Parkování před domem v kombinované (fialové) zóně s parkovacím automatem přímo před vchodem do budovy (pro návštěvníky 30 Kč / hod.)

Cena je uvedena vč. DPH (plátci si mohou DPH odečíst) a obsahuje měsíční nájem a energie, připojení k internetu, 3x týdně úklid kanceláře vč. vynesení odpadků, poštovní schránku, venkovní označení provozovny a tabulku na vnitřní orientační tabuli. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 1 měsíční platby.

Přiložené foto jsou z nabízené kanceláře a společných prostor budovy.

Description in English

Parametry

Číslo inzerátu: 404339
Plocha: 33 m²
Cena: 10.000 Kč
Poplatky: 2.100 Kč
Vratná kauce: 12.100 Kč
Město: Praha
Městská část: Břevnov
Podlaží: 1

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

8 318

Aktivních inzerátů
bez provize

42 969

Realizovaných obchodů
tento rok

942 119 945 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem kanceláře 2+kk bez realitky

10.000 Kč + 2.100 Kč