Pronájem bytu 2+kk • 43 m² bez realitkyDošlíkova, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
Došlíkova, Brno - Židenice, Jihomoravský krajMHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Sklep 5 m²Měsíční nájemné13 500 KčUšetříte 1 000 Kč14 500 Kč
+ Poplatky za služby3 500 Kč
+ Vratná kauce17 000 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím,
byt 2+kk (45m2) pro mladý pracující pár. Byt se nachází ve sníženém přízemí cihlového domu, k bytu patří sklep, kam se vejdou mimo jiné i 2 kola. Možné posezení na dvoře domu. Měsíční nájemné ve výši 17000,- zahrnuje i energie, služby a vysokorychlostní internet. Kauce - jeden nájem. Dům se nachází v klidné lokalitě Juliánov, blízko dopravního uzlu Dělnický dům. MHD - 12 minut Hlavní Nádraží, 3 minuty dopravní uzel Stará Osada, dobrá dostupnost do Slatiny. Možnost dohody na parkování přímo před domem. Byt není vhodný pro děti. Bez domácích mazlíčků.
Volné od 01.06.2026
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 1. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 313,95 Kč / m2 |
| Konstrukce budovy | Cihla |
|---|---|
| Vybaveno | Vybaveno |
| Číslo inzerátu | 415106 |
| PENB | A - Mimořádně úsporná |
| Užitná plocha | 43 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 5 m² | |
| MHD 3 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
MHDDělnický dům
🚶 272 m (3 min)
PoštaBrno 15
🚘 1 482 m (4 min)
ObchodPotraviny
🚶 47 m (1 min)
BankaFio banka
🚘 1 739 m (4 min)
RestauraceJomsom
🚶 104 m (1 min)
LékárnaLékárna Jamborova
🚶 375 m (5 min)
ŠkolaZákladní škola Krásného 24
🚶 617 m (7 min)
Mateřská školaMateřská škola Kamenačky
🚶 305 m (4 min)
SportovištěBowling Brno
🚘 1 106 m (3 min)
Hřiště
🚶 219 m (3 min)
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné13 500 KčUšetříte 1 000 Kč14 500 Kč
+ Poplatky za služby3 500 Kč
+ Vratná kauce17 000 Kč
Máte o nabídku zájem?