Prodej domu 5+kk bez realitky

Lipová - Seč u Lipové, Olomoucký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/425716
Prodej domu 260 m² bez realitky, Lipová - Seč u Lipové, Olomoucký kraj, hlavní foto
Cena:
649.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rodinný dům v Seči u Lipové, nedaleko Prostějova a Boskovic. Dům je vhodný k bydlení i rekreaci, případně jako kombinace podnikání a bydlení (prostorné spodní podlaží určeno k provozním účelům). Na domě byla provedena částečná rekonstrukce - nová střešní krytina a klempířské konstrukce, plastová okna a vstupní dveře. Vnitřní prostory jsou určeny k...
Rodinný dům v Seči u Lipové, nedaleko Prostějova a Boskovic. Dům je vhodný k bydlení i rekreaci, případně jako kombinace podnikání a bydlení (prostorné spodní podlaží určeno k provozním účelům). Na domě byla provedena částečná rekonstrukce - nová střešní krytina a klempířské konstrukce, plastová okna a vstupní dveře. Vnitřní prostory jsou určeny k modernizaci a dokončení rekonstrukce. V současném stavu nelze trvale užívat. Ve spodním podlaží, které je přístupné z ulice a po schodišti ze zvýšeného přízemí jsou umístěny sklady, kotelna, dílna. Ve zvýšeném přízemí jsou obytné prostory o velikosti 5+KK. V půdním prostoru je vestavěna jedna místnost.
Parkování je možné na vlastním pozemku. Dům je připojen na elektrickou energii, na vlastní odpadní jímku, k domu náleží dvě studny. Je možné připojit obecní vodovod a plyn. V obci je restaurace, obchod s potravinami, dětské hřiště. Obec je obklopena lesy vhodnými k cykloturistice, houbaření. Boskovice a Prostějov jsou vzdáleny cca 20 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dosud vyhotoven, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku je 345 m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
425716
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
260 m²
cena:
649.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více