Pronájem bytu 1+1 • 45 m² bez realitkyBarákova, Plzeň - Plzeň, Plzeňský kraj
Barákova, Plzeň - Plzeň, Plzeňský krajVýtah • Parkování • Balkón 2 m²Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Předmětem pronájmu je NEZAŘÍZENÝ byt 1+1 v prvním patře cihlového domu s výtahem v Plzni na Slovanech, Barákova ul. o celkové podlahové ploše 45 m2 včetně balkonu. Velmi žádaná tichá a příjemná lokalita k bydlení. Byt sestává z prostorné chodby s vestavěnou skříní, kuchyně, jednoho velkého pokoje, koupelny, wc a komory. Topení je řešeno centrální plynovou kotelnou, teplou vodu zajišťuje karma. Zálohy na vodu, vytápění a služby se platí přímo majiteli a jejich výše je 3.500,- Kč. Elektřinu a plyn si nájemník přepíše na sebe. Vzhledem k dobré dostupnosti MHD a občanské vybavenosti doporučujeme. K nastěhování k 1.4.2026. Kauce ve výši dvou nájmů a záloh na vodu a topení při podpisu nájemní smlouvy 33.000 Kč.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 16. 2. 2026 |
|---|---|
| Dispozice | 1+1 |
| Podlaží | 2. podlaží |
| Číslo inzerátu | 429430 |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Užitná plocha | 45 m² |
| Konstrukce budovy | Cihla |
|---|---|
| Vybaveno | Nevybaveno |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 288,89 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 2 m² | |
| Výtah |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?