Prodej rekreačního objektu 43 m² bez realitky

Žirovnice, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se samostatné stojící o částečně podsklepenou přízemní zděnou chatu s využitým podkrovím, stojícím na cizím rovinatém pozemku s mírným sklonem k severu. Chata se nachází na jižním okraji obce Žirovnice (okr. Pelhřimov) u Hutního rybníka ve střední části zahrádkářské kolonie. Chata je přístupná po komunikaci zpevněné štěrkem. Chata je napojena na...
Jedná se samostatné stojící o částečně podsklepenou přízemní zděnou chatu s využitým podkrovím, stojícím na cizím rovinatém pozemku s mírným sklonem k severu. Chata se nachází na jižním okraji obce Žirovnice (okr. Pelhřimov) u Hutního rybníka ve střední části zahrádkářské kolonie. Chata je přístupná po komunikaci zpevněné štěrkem. Chata je napojena na přípojku elektrické energie. Chata má sedlovou střechu s eternitovými šablonami, vnější povrch je opatřen hladkou vápennou omítkou, štíty jsou obity dřevěným obkladem, vnitřní povrchy jsou opatřeny vápennou štukovou omítkou. Okna jsou dřevěná dvojitá, vstupní dveře dřevěné, částečně prosklené. Přístup do chaty je přes malou dlážděnou verandu. Chata má v přízemí obytnou místnost a suché WC, z obytné místnosti je proveden přístup do podkroví po dřevěných žebříkových schodech, vytápění je zajištěno lokálně sporákem na tuhá paliva. Chata je v dobrém technickém stavu.
Součástí chaty je pozemek o velikosti 470m2, v současné době v majetku Státního pozemkového úřadu. Požádáno o převedení pozemku do osobního vlastnictví.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
43 m²
cena:
250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více