Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Žirovnice, Kraj Vysočina

https://www.bezrealitky.cz/id/451773
Prodej rekreačního objektu 43 m² bez realitky, Žirovnice, Kraj Vysočina, hlavní foto
Cena:
250.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Jedná se samostatné stojící o částečně podsklepenou přízemní zděnou chatu s využitým podkrovím, stojícím na cizím rovinatém pozemku s mírným sklonem k severu. Chata se nachází na jižním okraji obce Žirovnice (okr. Pelhřimov) u Hutního rybníka ve střední části zahrádkářské kolonie. Chata je přístupná po komunikaci zpevněné štěrkem. Chata je napojena na...
Jedná se samostatné stojící o částečně podsklepenou přízemní zděnou chatu s využitým podkrovím, stojícím na cizím rovinatém pozemku s mírným sklonem k severu. Chata se nachází na jižním okraji obce Žirovnice (okr. Pelhřimov) u Hutního rybníka ve střední části zahrádkářské kolonie. Chata je přístupná po komunikaci zpevněné štěrkem. Chata je napojena na přípojku elektrické energie. Chata má sedlovou střechu s eternitovými šablonami, vnější povrch je opatřen hladkou vápennou omítkou, štíty jsou obity dřevěným obkladem, vnitřní povrchy jsou opatřeny vápennou štukovou omítkou. Okna jsou dřevěná dvojitá, vstupní dveře dřevěné, částečně prosklené. Přístup do chaty je přes malou dlážděnou verandu. Chata má v přízemí obytnou místnost a suché WC, z obytné místnosti je proveden přístup do podkroví po dřevěných žebříkových schodech, vytápění je zajištěno lokálně sporákem na tuhá paliva. Chata je v dobrém technickém stavu.
Součástí chaty je pozemek o velikosti 470m2, v současné době v majetku Státního pozemkového úřadu. Požádáno o převedení pozemku do osobního vlastnictví.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451773
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
43 m²
cena:
250.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více