Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky
Slévárenská, Ostrava - Mariánské Hory, Moravskoslezský kraj

33.000 Kč + 7.000 Kč

Popis

Nabízím k pronájmu velmi hezké vybavené kancelářské prostory o celkové velikosti 345m2, které se nachází v lokalitě firemních sídel, obchodů a provozoven v Ostrava - Mariánské Hory.

Kanceláře jsou v 1. a 2. NP budovy, přístup po pohodlném schodišti, součástí jsou kuchyňky a vlastní sociální zařízení. V 1. NP se nachází 7 kanceláří a ve 2. NP je k dispozici 6 kanceláří.

Prostory lze pronajmout i jednotlivě viz přiložené plány jednotlivých podlaží, cena pronájmu pak činí 100 Kč za m2/měsíc.

Kanceláře mají vlastní bezplatné parkování a vlastní elektroměr. Vytápění je zajištěno centrálním kondenzačním plynovým kotlem s vysokou účinností (v místě je se většinou používá elektrické vytápění, které vám nájem značně prodraží, uvedená zálohy na energie jsou skutečně reálné náklady z minulých let, které je možno doložit). Celá budova využívá levnou skautskou energii (elektřina i plyn). Budova je zabezpečena zabezpečovacím systémem, u vstupu je kódová klávesnice a vše je připojeno na PCO (zajišťuje RASO - Bezpečnostní agentura).

Ke kancelářským prostorům jsou dále k dispozici i skladové prostory, které se nacházejí v samostatné vedlejší malé budově, plocha skladu je 24m2, cena pronájmu je 2000Kč.

Výborná dopravní dostupnost jak MHD, tak i automobilem.

Prostory jsou volné ihned k nastěhování, všechny uvedené ceny jsou bez DPH. Prostory nejsou vhodné pro bydlení, budou byla zkolaudována jako administrativní.

Parametry

Číslo inzerátu: 461225
Plocha: 345 m²
Cena: 33.000 Kč
Poplatky: 7.000 Kč
Vratná kauce: 66.000 Kč
Město: Ostrava
Městská část: Mariánské Hory
Podlaží: 2

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

7 059

Aktivních inzerátů
bez provize

8 596

Realizovaných obchodů
tento rok

203 489 979 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

33.000 Kč + 7.000 Kč