Pronájem kanceláře 1+kk bez realitky

Nad Rokoskou, Praha - Libeň

https://www.bezrealitky.cz/id/471838
Pronájem kanceláře 29 m² bez realitky, Nad Rokoskou, Praha - Libeň, hlavní foto
Cena:
4.990 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Cena je finální včetně všech poplatků. Jedná se o spolusdílení prostoru - ideální pro kreativce. Mám pro sebe pronajatou krásnou kancelář se zahrádkou a posezením (vstup přímo z kanceláře), vždy volným parkovacím místem bez park.zón přímo před barákem, kuchyňkou, vlastními sociálky včetně sprchového koutu a možností zasedačky. Nicméně nevyužiji celý...
Cena je finální včetně všech poplatků. Jedná se o spolusdílení prostoru - ideální pro kreativce. Mám pro sebe pronajatou krásnou kancelář se zahrádkou a posezením (vstup přímo z kanceláře), vždy volným parkovacím místem bez park.zón přímo před barákem, kuchyňkou, vlastními sociálky včetně sprchového koutu a možností zasedačky. Nicméně nevyužiji celý prostor této místností. Nehledá někdo kancelář/studio pro sebe nebo pro dva? Prostor je ideální pro freelancery/kreativce nebo prostě lidi, kteří nechtějí mít kancelář doma. Prostor by se dal rozdělit na oddělené části. Kanceláře jsou každý týden uklízené a je pouze jednu autobusovou zastávku od Nádraží Holešovice. Kancelář je umístěna ve spodním podlaží bytové jednotky - nejedná se tedy klasické kanceláře nasazené vedle sebe. Je tu klid a pohoda na práci :)
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
471838
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
1+kk
plocha:
29 m²
cena:
4.990 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
Půjčka na vybavení Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na vybavení domácnosti?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více