Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky
Korunní, Praha - Vinohrady

400 Kč + 120 Kč

Popis

Moderní kancelářský prostor, Korunní ulice, Královské Vinohrady. Prostory třídy -A- se nacházejí v celkově zrekonstruovaném komplexu Korunní Dvůr v těsné blízkosti středu města s výbornou dopravní dostupností (metro -A- 5 min., stanice tram a bus přímo u objektu) a veškerou občanskou vybaveností.

Prostory mají stylový klenbový strop s dekorativními sloupy a jsou umístěny v přízemí historické budovy bývalého Královského pivovaru. Vstup do jednotky je možný z ulice Korunní přes společnou reprezentativní recepci či bezbariérovým přístupem z klidové zelené části vnitrobloku přes PRIVÁTNÍ TERASU. Vysoká okna poskytují dostatek přirozeného denního světla.

Dispozice je otevřená se několika samostatnými místnostmi např. pro zasedací místnosti či vedoucí pracovníky. Uspořádání lze měnit dle přání a potřeb klienta. Vlastní sociální zařízení - páni/dámy, umývárna a kuchyňka ve vysokém standardu provedení jsou samozřejmostí.

Vytápění i chlazení zajišťuje vzduchotechnika s funkcí výměny vzduchu a společně s klimatizací tak zaručuje celoroční optimální pracovní prostředí. V jednotce je zřízeno osvětlení a veškeré elektro rozvody. Budova je energeticky úsporná.

Reprezentativní recepce, zasedací a školící místnosti, business lounge, fitness, vysokorychlostní internet, WIFI ve společných prostorech, chlazená serverovna, 24h ostraha, bezpečnostní systém, správce, údržba, podatelna, restaurace, café bar, notář, zubaři, obchody, Billa, stojan na kola, terasa, zelený dvůr, ruční mytí aut, praní & žehlení a jiné služby jsou přímo v objektu.

V hlídaném suterénním parkovišti je možnost pronájmu parkovacích stání či skladovacích ploch.
www.korunnidvur.com

Description in English

Parametry

Číslo inzerátu: 515183
Plocha: 170 m²
Cena: 400 Kč
Poplatky: 120 Kč
Město: Praha
Městská část: Vinohrady
Podlaží: 1

7 966

Aktivních inzerátů
bez provize

15 318

Realizovaných obchodů
tento rok

363 825 100 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

400 Kč + 120 Kč