Prodej domu 4+1 bez realitky
Týnec nad Sázavou, Středočeský kraj

3.200.000 Kč

Popis

Původní zachovalá rodinná vila 4+1 z roku 1923. Jedná se o kvalitní cihlovou stavbu s masivní žulovou podezdívkou. Součástí domu je velká zahrada o celkové výměře 1200 m2.

Dům je dvoupatrový, s cihlovým podsklepením. V přízemí se nachází dva pokoje, s kuchyní, sociálním zařízením, malou spíží a prosklenou verandou (ideální pro zimní zahradu). V pokojích se ponechaly původní dubové parkety. V patře jsou zbylé dva pokoje, s využitelným spojovacím prostorem (halou). Přilehlý velký balkon je vhodný na případnou nástavbu.
Celá vila si zachovala prvorepublikový ráz a je tak vhodná pro citlivou rekonstrukci v tomto duchu, nebo pro originální přebudovaní v moderním hávu. Po dohodě je možné zanechat i původní nábytek.
Elektřina zavedena, plyn je u hrany pozemku. Voda z vlastní studny, kanalizace tlaková.
Rozlehlá zahrada je plná plodících stromů, především jabloní a třešní, po úpravě ji lze využít jako ovocný sad, ale samozřejmě i jako místo odpočinku. K dispozici je také starší neudržovaný altán a několik kůlen vhodných pro další přebudování. Ze zahrady je i vstup do dalších 3 samostatných skladovacích místností, se samostatnými vchody.
Dům je v obci s pohodlně dostupnou občanskou vybaveností, v klidné části, nedaleko řeky Sázavy. Vzdálenost od Prahy necelých 45min. (s napojením na ROPID).

Parametry

Číslo inzerátu: 533049
Dispozice: 4+1
Plocha: 180 m²
Plocha pozemku: 1.200 m²
Cena: 3.200.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Týnec nad Sázavou
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Vybavenost: Částečně Chci slevu na nábytek a elektro
Balkón: Ano
Terasa: Ne
Garáž: Ne

9 031

Aktivních inzerátů
bez provize

26 319

Realizovaných obchodů
tento rok

596 861 060 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 4+1 bez realitky

3.200.000 Kč