Prodej domu 4+kk bez realitky
Borová, Králův Dvůr - Zahořany u Berouna, Středočeský kraj

9.370.000 Kč

Popis

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, užitná plocha 188,18 m2, dvojgaráž, zahrada 744 m2, v obci Zahořany u Berouna v nově vznikajícím, moderním a ve vysokých standardech provedeném rezidenčním projektu Green Hills Rezidence. Výstavba zahájena. Kolaudace tohoto domu bude na jaře 2020.

Hledáte elegantní jednopodlažní dům s dostatečně velkým společným prostorem a soukromím v podobě tří dalších pokojů? MEADOW VIEW je propojením designu, kvalitních materiálů a maximální funkčnosti. Dispozice tohoto zděného, nízkoenergetického domu je promyšlená do posledního detailu. Kromě vzdušných pokojů a koupelen je k dispozici i prostor pro technické zázemí, prádelnu a skladování věcí. Především početnější rodiny ocení tři toalety a dvě parkovací místa.

Rozhodnete-li se, že MEADOW VIEW bude vaším novým domovem, přizpůsobíme projekt podle vašich požadavků. Chtěli byste místo koupelny raději šatnu? Nebo přistavět půdní prostor jako ateliér? Vaše přání rádi splníme. Jde nám totiž o jediné – vaši spokojenost.

Dům pro vás postavíme na jižně orientovaném svažitém pozemku. Vzniknou zde kaskádovité zahrady, díky kterým budete mít nádherný výhled do okolní krajiny a dostatek soukromí. Rezidence Green Hills představuje klidné bydlení v blízkosti přírody i veškeré občanské vybavenosti. Náš projekt nabízí 25 rodinných domů pro ty, kteří dávají přednost samostatnému bydlení.
Více informací naleznete na www.greenhills.cz

Parametry

Číslo inzerátu: 553633
Dispozice: 4+kk
Plocha: 188 m²
Plocha pozemku: 744 m²
Cena: 9.370.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Králův Dvůr
Městská část: Zahořany u Berouna
Typ budovy: Cihla
Novostavba: Ano
PENB: B
Vybavenost: Částečně Chci slevu na nábytek a elektro
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Garáž: Ne

8 692

Aktivních inzerátů
bez provize

37 170

Realizovaných obchodů
tento rok

820 073 820 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 4+kk bez realitky

9.370.000 Kč