Pronájem kanceláře 3+1 bez realitky
Fügnerova, Ostrava - Přívoz, Moravskoslezský kraj

25.200 Kč

Popis

Nabízím k pronájmu nově zrekonstruované, kancelářské prostory v klidné lokalitě na ulici Fügnerova v Ostravě Přívoze. Kanceláře se nacházejí v krásně opravené vile z 19.století. Výhodná poloha budovy zajišťuje dostatek parkovacích míst, nedaleko je zastávka MHD a vlakové nádraží. Celková výměra bytu je 128 m2.

V rámci proběhlé rekonstrukce se prostor dodatečně zateplil (izolační cihla Multipor, izolace ve stropu a v podlaze). Což vede k celkovému snížení nákladů na topení, přestože je budova z hlediska energetické náročnosti v třídě G. Vytápění je plynovým kondenzačním kotlem a podlahovým topením. Nášlapnou vrstvu v místnostech tvoří vysoko zátěžové PVC a betonová dlažba. Interiér byl moderně navrhnut do světlých barev, s vysokými dveřmi a citem pro detail.

Rekonstrukcí vznikly 3 samostatně přístupné místnosti o rozloze 27 , 28 a 33 m2. K dispozici je zcela nová kuchyňská linka, koupelna, 2 x WC a technická místnost. Prostory prošly kompletní rekonstrukcí. Nové omítky, obklady, podlahy, stropy, okna, kuchyňská linka, koupelna, WC.

Celý prostor lze pronajmout jako celek (se slevou) nebo jako jednotlivé kanceláře.
Prohlídku doporučuji.

Parametry

Číslo inzerátu: 553790
Plocha: 128 m²
Cena: 25.200 Kč
Město: Ostrava
Městská část: Přívoz
Podlaží: 2

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

7 059

Aktivních inzerátů
bez provize

8 596

Realizovaných obchodů
tento rok

203 489 979 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem kanceláře 3+1 bez realitky

25.200 Kč