Prodej domu 6+kk bez realitky
K Libuši, Praha - Kunratice

29.800.000 Kč

Popis

Velký rodinný dům o 3 podlažích ze 30. let s velkou zahradou v nejkrásnější části Kunratic, jedné z nejpříjemnějších vilových čtvrtí Prahy. Ihned k nastěhování. Kompletní, zdařilá rekonstrukce dokončena 2018.
V domě jsou dvě patra k bydlení, plocha přes 220 m2, dále garáž a rekonstruovaný sklep pod celým domem (cca 100 m2) s technickým zázemím a volnými místnostmi. Půda nad celým 1. patrem je vhodná pro vestavbu dalších obytných místností nebo bytu. Zahrada včetně pozemku pod domem má výměru 1302 m2. Garáž v domě a další v zahradě.
Obytná patra jsou spojena světlým schodištěm, se samostatnými vstupy v každém podlaží. Možnost užití jako objektu jako celku k bydlení, nebo jako dvou jednotek na bydlení nebo kancelář (jedna v 1. NP a jedna v 2. NP) se samostatnými zamykatelnými vchody ze schodiště.
V přízemí je vedle vstupní chodby a schodiště obývací pokoj s kuchyňským koutem s novou, plně vybavenou linkou, dvě ložnice, plně vybavená koupelna v neutrálních barvách a WC. 1. patro je co do místností shodné s přízemím (není zde instalována kuchyňská linka s ohledem na možnost užití obou pater jako jednoho bytu). V prvním patře je balkón. Do sklepa se vchází z vnějšku.
Dům je vybaven funkčním alarmem pro celý dům nebo jednotlivá podlaží, dále je připraven systém pro osazení kamer.
Za domem je další garáž a technická zahradní stavba, včetně půvabného holubníku.
Zahrada je co do malé části před domem, jinak vedle domu a za ním. Jsou zde vzrostlé stromy a trávník. V sousedství pouze rodinné domy, dobré sousedské vztahy. Vjezd z ulice K Libuši, od níž je zahrada oddělena širokým pruhem městské zeleně s dvěma řadami stromů.
Okolí je praktické i krásné. V blízkosti se nachází autobusová zastávka, škola, kunratická náves, rybník a barokní kostel, škola, stará tvrz částečně upravená jako obchodní mall, pošta, lékárna, radnice.
Jedna z největších zelených ploch v Praze, Kunratický les, je v docházkové vzdálenosti.
Dům není zastaven, lze bez dalšího financovat hypotékou. Energetický štítek budovy bude připraven k prodeji. Bydlení na celý život pro Vás i pro Vaše děti nebo rodiče.


Description in English

Parametry

Číslo inzerátu: 559539
Dispozice: 6+kk
Plocha: 300 m²
Plocha pozemku: 1.302 m²
Cena: 29.800.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Kunratice
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Garáž: Ne

7 059

Aktivních inzerátů
bez provize

8 596

Realizovaných obchodů
tento rok

203 489 979 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 6+kk bez realitky

29.800.000 Kč